0

Przebudzenie macicy

Zapraszam do wspólnej pracy nad otwarciem Twojego potencjału Twojej kobiecejmocy. Dla mężczyzny miejscem mocy w ciele jest Hara obszar tuż pod pępkiem, dla kobiety to Macica. Tu skrywa się nasze połączenie ze wszystkim co jest, tu ma miejsce prawdziwa kreacja, siła, moc, wgląd, intuicja. Ale skrywa się też to, co kryjemy przed samymi sobą: traumy, lęki, ból, cierpienie, blokady we ekspresji siebie, życiowo, czy na poziomie seksualnym, brak akceptacji, zaufania do siebie czy mężczyzny lub kobiety. By wejść w przestrzeń obfitości jaką daje nam połączenie z Macicą czy Harą, trzeba zmierzyć się ze swoim cieniem i go uwolnić.

Program który oferuję, to ścieżka przez Twoją macicę i punkty mocy z ną związane, a także te obszary naszego ciała, w których zapisują się i kumulują traumy, lęk , ból. Te zapisy i emocje, których czuć nie chcieliśmy manifestują się często w postaci chorób i różnych dolegliwości naszych organów seksualnych, i nie tylko ich, wielu problemów na poziomie relacji i doświadczania seksualności.

Będziemy uwalniać blokady i integrować energię męską i żeńską w sobie, co pozwoli na pełne doświadczenie siebie, na wielu poziomach także w relacjach, otworzysz się na intymność i głębokie bycie ze swoim partnerem na nowych poziomach.
Program rozpisany jest na 6 miesięcy, podczas tego czasu będziemy pracować w domu na odległość, 2 razy w miesiącu będziesz otrzymać ode mnie materiał mp3, czasem PDF dotyczący danego tematu pracy. Będziemy spotykać się o umówionej porze, w przestrzeni. Ty włączysz otrzymany materiał, a ja w tym czasie będę pracować energetycznie nad uwolnieniem blokad.

Oprócz tej pracy czasem będę zalecała wykonanie dodatkowych praktyk w zaciszu Twojego domu. To głęboki proces uzdrawiania na wielu poziomach, i niektóre praktyki mogą uwolnić sporo rzeczy, zawsze jestem do Twojej dyspozycji by wspomóc Cię na drodze do pełnego uwolnienia.

Tematy naszych spotkań:
Połączenie z macicą
Mandala macicy oczyszczanie z negatywnych połączeń
Praca z ciałem migdałowatym – uwalnianie głębokich blokad
Jelito grube – Uwalnianie starych emocji

Święte Bramy zlokalizowane są w naszych narządach rozrodczych, każda z nich otwiera na nową przestrzeń doświadczenia siebie, także na poziomie seksualnym, każda przechowuje wzorce i traumy także z podświadomości globalnej. Opisy bram poniżej są bardzo skąpe, bardziej poglądowe, będziemy zanurzać się głębiej w aspekty bram i blokad które tam tkwią by odkryć ich pełen potencjał

Pierwsza brama
Usta Yoni/Perineum (obszar pomiędzy moszną a odbytem) – zaufanie

Druga brama
punkt G/ prostrata – wdzięczność ( oziębłość, podejrzliwość, niewinność, zdolność odczuwania przyjemności)

3 brama
łechtaczka / długość Lingama (agresywność, złość, wybuchowość, połączenie z mądrością Ziemi, zdolności parapsychiczne

4 brama
szyjka macicy/ usta Lingama ( spolaryzowana tożsamość, odczuwania silnej polarności pomiędzy cieniem a światłem- niegrzeczna dziewczynka/chłopiec, ciemna/jasna strona seksualności, integracja harmonijny balans, jedność, pokój, brak lęku)

5 brama
wejście do macicy/wejście do macicy(kolejne bramy dla mężczyzny znajdują się w macicy jego partnerki)- brak zaufania do męskiej i żeńskiej energii, brak kierunku czasem brak kreatywnej manifestacji, balans pomiędzy energią żeńską i męską, radość, pełna integracja – święta unia

6 brama
punkt zapłodnienia – egoizm, silne zainteresowanie światem materialnym, zyskiem zdobywaniem, łaska, lekkość, łatwość bycia, miłość, prawda

7 brama
w punkcie zapłodnienia brama pomiędzy światami łączy z macicą wszechświata – najgłębiej skrywane tajemnice, niemożliwość poddania się, przejścia z poziomu „moja wola” do „Twoja wola” , bezczasowość, nieograniczoność, bycie w połączeniu z boską świadomością, odpowiedzi na wszystkie pytania

Połączenie macicy z sercem

Jeśli termin przeze mnie zaproponowany Tobie nie odpowiada, możesz umówić się ze mną na bardziej dogodny.

Inwestycja to 130 pln miesięcznie, płatne do 5 każdego miesiąca, jeśli z jakiś względów nie możesz zapłacić w określonym terminie poinformuj mnie o tym. (spotkanie majowe 65 pln)
Jeśli interesuje Ciebie wybrany temat , jednorazowe spotkanie to inwestycja wynosi 90 pln,

Płacąc za cały program z góry oszczędzasz , inwestycja 500 PLN

zapisy: dorotagolach@gmail.com, 608088898

płatność przelewem: w tytule wpisz macica
nr konta: Dorota Golach Blissjoy 67 1050 1559 1000 0092 1821 3917
DSC_0008