0
Uncategorized Warsztaty

Nowa Ziemia i Piąty Wymiar

Żyjemy w intensywnych czasach zmian i transformacji. Budzimy swoją świadomość ku nowemu, otwieramy się na przestrzenie, które wcześniej uznawane były za iluzję i fikcję przez większość ogóły ludzkiego gatunku. Ci z nas, którzy się przebudzili, czekają na Nową Ziemię, o której tyle się mówi. 

Niestety czekając, wiąż będziesz czekać. Nowa Ziemia już Tu jest! Nowa Ziemia to przestrzeń Piątego Wymiaru. Nasza planeta wibracyjnie jest już w Piątym Wymiarze ,od conajmniej kilku lat, niestety większość naszej populacji nie.

 Nowa Ziemia, Piąty Wymiar jest dostępny poprzez Ciebie. Jesteś Istotą Wielowymiarową, więc możesz doświadczać wszystkich wymiarów jednocześnie. Żadne Wielkie Bum nie nastąpi, by Cię tam wprowadzić, sam musisz to zrobić.

Nie ma na co czekać, Tu jesteś w obfitości, miłości, jedności, poza oddzieleniem poza brakiem, poza dualnością, w cudownym raju jakim Jest Ziemia i Twoje Ciało !

Ten warsztat dedykuje wszystkim tym, którzy szukają zmiany, którzy chcą pójść dalej, chcą doświadczać swojego raju tu i teraz.

Omówimy:

  • etapy przebudzenia,                                                                                              
  • etapy przebudzenia ciała fizycznego,
  • aspekty wielowymiarowości istoty ludzkiej,                                                   
  • różnice pomiędzy 3/4/5 wymiarem,
  • odpowiemy na pytanie jak przejść do 5 wymiaru.

Poznasz moje sprawdzone sposoby pracy nad sobą, sposoby na przejście i utrzymanie się w 5D.

Warsztaty prowadzi:  Joginka, szamanka Dorota Ewa Gołach

„Moja przygoda z duchowością zaczęła się w 2005 roku, poznałam wiele ścieżek, wiele nauk, jogicznych, ze sfery uzdrawiania, pracy z energią żeńską, ale zawsze odsiewałam to czego nie czułam w danych przekazach, ostatecznie doszłam do etapu, gdzie jest tylko wiedza płynąca z własnego doświadczenia. I właśnie tym doświadczeniem z radością dzielę się z innymi.

Jeśli interesuje Cię moja przeszłość – kursy które ukończyłam zapraszam na moją stronę www.blissjoy.pl„.

24 Listopada                10:00 – 18:00 z przerwą obiadową  

                              Miejsce:       PiąTy Wymiar Poznań

Inwestycja: 380 pln z przedpłatą (100 pln) do 5 listopada, po 5 listopada 500 pln

płatna na konto : Dorota Gołach   88 1090 1359 0000 0001 0002 3729 ( wpisując imię i nazwisko oraz nazwę warsztatów ) lub u Reni w Piątym Wymiarze.

Obowiązują zapisy: 603 179 118 lub biuro@piatywymiar.pl

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply