0
Lifestyle

Poddaj się swojemu Sercu

Dziś dotarło do mnie, przyszło zrozumienie co dzieje się w energiach od Soboty.  Przeszła kolejna fala kodów jedności, wchodząc w nasze ciała dotknęła naszego rdzenia kręgowego, i naszych pierwotnych energii. Cała transformacja rozpoczyna się od potężnej aktywacji energii seksualnej. 

To Nasza energia Kreacji, niestety mamy dużo łatek przyklejonych do niej. Ego, oceny, i różne inne zaburzenia, traumy. Które muszą się uwolnić, by móc skorzystać ze swojego wyższego potencjału kreacji, kreacji rzeczywistości! 

Zatem w tym czasie mogą się uwalniać oprogramowania związane z seksualnością, z przekraczaniem granic, z odczuwaniem przyjemności w życiu. U mnie ta sfera była już oczyszczona, więc opiszę co zadziało się w moim przypadku.

Energia zaczęła kumulować się w miednicy, w macicy, w kości krzyżowej. Całą sobotę rósł mi brzuch, taka szybka ciąża 🙂 . Potężne gorąco odczuwalne w tym rejonie, jakbym miała eksplodować, w połowie dnia energia eksplodowała i przeniosła się do serca, rozkwitł tam lotos.

Następowały kolejne fale przepływu kundalini. Zmęczenie w ciele, chęć leżenia, wędrujące po ciele gorąco i drgawki.

Z rana w niedzielę pojawiło się Ego, buntując się przeciwko doświadczeniu. Moje Ego chciało uchronić mnie przed doświadczeniem błogości, jedności. Postanowiłam poddać się prowadzeniu serca. Doszło do spotkania, które w mgnieniu oka stało się bardzo intensywne.  W tempie oszałamiającym wywala oprogramowanie, które stoi na przeszkodzie w pełnym byciu, w połączeniu, w jedności ze wszystkim co jest. 

I doświadczyłam błogości, która sięgnęła zenitu, objawiła mi jeszcze intensywniej moje odczuwanie, współodczuwanie, i bycie. Moje całe ciało rozpłynęło się w błogości. Napięcia mięśni zniknęły. Po prostu byłam w Tu i Teraz w zjednoczeniu z całym Stworzeniem.

W poniedziałek poczułam lęk przed tym co czuje, moje Ego wymyślało historie przeróżnej treści, znajome z przeszłości, by odciągnąć mnie od doświadczania Unii. Kiedy zaczęłam przyglądać się temu co dzieje się w głowie, co robi mi to w Ciele, a zmiana czucia była po prostu odczuwalna jak odcięcie, totalne odcięcie od energii życiowej, postanowiłam się w to zagłębić. Początkowo, chciałam uniknąć wchodzenia w te uczucia, potem zdałam sobie sprawę, że to nie jest rozwiązanie, bo zaczynam jakby zamrażać się, tracę ten swobodny przepływ energii w ciele. Powiedziałam sama do siebie: Okey poddaje się całkowicie czuciu. Poddaje się całkowicie! I poczułam energię lęku, która przepłynęła przeze mnie, lęku który chciał od początku powstrzymać mnie przed tym doświadczeniem, rodzaj kontroli umysłu. Powiedziałam, mówiłam do siebie: Poddaje się całkowicie mojemu sercu, poddaje Wszytko mojemu Sercu. Zmiana zadziała się w mgnieniu oka.

Błogość wróciła do Ciała, jedność wróciła!!!!

Ego……… kontroluje!!!!!

Wszystkie doświadczenia, które teraz u mnie się zadziewają mają wybrzmienie poddania się, całkowitego poddania się Sercu. I wciąż wywalają oprogramowania, które chcą mnie odciągnąć od doświadczania jedności. 

Kiedy wychodzą po prostu poddaje się, poddaje swoje Ego, proszę by ciało uwolniło te programy, poddaje się przepływowi serca. 

Z jednej strony nie jest to wcale łatwe, bo Ego jest sprytne bardzo!

I potrafi wynaleźć tak zgrabne argumenty, że szczęka opada w dół. 

 Z drugiej strony jeśli puścisz, to co ono nawija , odczujesz emocję, która przez ciebie przepływa, która trzyma ten program w Twoim Ciele, puszczasz, jednoczysz się ze sobą i z Wszechświatem, stajesz się po prostu jednością, błogością.  I niema nic… poza tym,… nic inne nie jest ważne…. Kiedy tu jesteś, Wszystko inne jest Iluzją.

To bardzo kontrastowe uwalnianie dualizmu, odbijanie się od swoich własnych biegunów, po to by mogły zaniknąć, zjednoczyć się w Unii Miłości i Błogości <3

Przytulam Was, Ciebie  z Całego Serca 

Dorota Ewa Gołach

www.blissjoy.pl

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply