0
Warsztaty

Webinar: Odprogramuj się !

Oprogramowanie działa prawie tak samo jak w komputerze, tylko tyle że do komputerów wgrywamy coraz to nowsze oprogramowania. Jeśli oprogramowanie jest felerne, przestarzałe, nasz sprzęt, komputer działa kiepsko, za wolno, łapie wirusy, zawiesza się itd. Dla nas, istot ludzkich, chodzi o to, by uaktywnić oprogramowanie Duszy w Ciele. W naszych Ciałach oprogramowanie znajduje się w kodach DNA, w komórkach i w mentalu.

Programy rodowe zapisane w dna, i te które zapisały się w trakcie naszego wychowania, życia, doświadczania -kody DNA, aktywują się w oparciu o zdarzenia, środowisko zewnętrzne, które na nie wpływa, także twój umysł. Mamy pełen wpływ na naszą genetykę, ale z niego nie korzystamy, poddajemy się wiedzy płynącej z zewnątrz.

Otóż masz wpływ! A programy to Twoje myśli, schematy reakcji mentalno -emocjonalnych, a także fizycznych.

Kiedy pozbywamy się programów, umysł staje się cichy, brak myśli! Wyjątek stanowią myśli pojawiające się z wnętrza Twojego serca, te myśli to nie rozważania , a wiedzenie.

Myślenie pozbawia Cię energii, Twojej energii życiowej. Ja osobiście poczułam to wyraźnie kiedy, po dwóch latach bycia w sercu, wpadłam w swoje oprogramowanie. Kiedy wpadłam, jak ja to nazywam, w małpi umysł, kołowrotek, pralkę mentalną, która wiruje i trudno ją zatrzymać, okazało się, że jestem totalnie wyczerpana energetycznie. Dziękowałam za to doświadczenie, bo przypomniało mi się jak wyczerpujące jest myślenie.

Wyjście z zapętleń mentalno-emocjonalnych jest wyzwoleniem, i pozwoleniem sobie na bycie w Tu i Teraz, i świadome kreowanie rzeczywistości.

Proponuję Wam warsztat on -line gdzie spotkamy się w sieci. Opowiem Wam o swojej historii wychodzenia z różnych oprogramowań, podzielę się technikami, sposobami na ich uwolnienie, tymi które sprawdziły się w moim przypadku.

Będziemy mieli przestrzeń zadawanie pytań , i łamanie oprogramowań na żywo.

Dostaniesz materiały mp3 aktywacje, medytacje, do pracy w domu dla ułatwienia rozpoczęcia tej pracy w trybie codziennym.

8 Grudnia 10:00-17:00

Inwestycja 280 pln

Płatne na konto : Dorota Golach 88 1090 1359 0000 0001 0002 3729 ( wpisując imię i nazwisko oraz nazwę warsztatów )

Możliwa płatność w ratach dwie po 140 pln , Płatne do 4 Grudnia,

link do wydarzenia prześlę na maila 6 Grudnia.

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply