0
Lifestyle

Energie listopadowe, tęczowe mosty, energie krystaliczne, plazmowe, otwarcia serca, aktywacje szyszynki

Listopadowe energie, aktywacje, otwarcia gwiezdnych bram są poza wszelkimi wcześniejszymi doświadczeniami. Mega intensywne! 

Cały miesiąc aktywowane były nasze szyszynki i wyższe serca (grasica), mniej więcej z częstotliwością raz na tydzień, przechodziły impulsy coraz to wyższych wibracji, które inicjowały i wciąż inicjują nasze ciała do nowych synchronizacji na poziomie fizycznym.

Aktywacje w rejonie serca

Przy aktywacji grasicy, odczuwalne są kłucia w jej okolicy, także w obrębie całej klatki piersiowej, bowiem wszystkie czakry serca w klatce piersiowej unifikują się wibracyjnie do poziomu wyższych wibracji Twojego wyższego serca. I tu w rejonie grasicy otwierają się piękne lotosy w zupełnie nowej geometrii i nowych fraktalach unikalnych dla każdego z nas. Z poziomu wyższego serca operujesz na najwyższym poziomie, w jedności w pełnej unii energii męskiej i żeńskiej, poza myślą i emocją w pełnej ciszy i pustce. Totalnie poza wszelką dualnością !

Dodatkowo w ostatnim tygodniu listopada, przeszliśmy, wciąż przechodzimy przez doładowania siatek elekromagtebznych Ziemi. W związku z tym, że nasza Ziemia operuje z poziomu czakry serca, a nasze serca, te fizyczne są zestrojone z częstotliwościami, którymi operuje nasza planeta, odczuwalne mogły być dla Was zmiany w pracy fizycznego serca. Palpitacje, kłucia, zwiększony rytm, silne uderzenia, walenie serca, momenty kiedy jakby przestawało bić. Mało przyjemne odczucia, nie mniej dzięki tym synchronizacjom nasze ciała zyskują fizycznie nowy potencjał do transformacji na poziomie kodów DNA, na poziomie naszych struktur materialnych.

Dla tych, którzy są na początku ścieżki, następowały otwarcia serca. Każde otwarcie serca na nowym poziomie powoduje wylew, ujawnianie się oprogramowań, które blokują bycie w ciele z poziomu Duszy. Jeśli wychodzą, warto dać im uważność, poczuć i przepuścić przez ciało, w pełni przeżyć bez oceny, w radości bo, kiedy to zrobisz Twoja rzeczywistość zmieni się bardzo.

Dla mnie było to cudowne doświadczenie wejścia w pełną jedność, w punkt 0, w przestrzeń pustki i ciszy, która we mnie trwa. Ujawniające się oprogramowania wychodzą już z zupełnie innego poziomu, i w zupełnie inny sposób niż dotychczas. Widzę je i czuje, nie mniej uczucie jest takie jakbym patrzyła na nie z dużej odległości, i w wolności, daje intencję i uwalniam. Na ten moment stało się to takie proste.

Aktywacje szyszynki

Każda aktywacja serca , powoduje wysyłanie impulsów elektrycznych do szyszynki, by ta zaczęła operować na nowym poziomie wibracyjnym odbierając i wysyłając informacje, wibracje z nowego poziomu. 

Fizycznie odczuwalne bóle głowy, bóle kości, rozpieranie czaszki, pulsacje wewnątrz głowy (szyszynka). Innymi słowy czaszka rośnie, szyszynka również. Dodatkowo wychodzi całe oprogramowanie zapisane w kościach, kości transformują się do poziomów wibracyjnych plazmy krystalicznej. 

Odczuwalne zawroty głowy, uczucie jakbyś był pod wpływem substancji psychodelicznych, zmiany w polu widzenia, wyraźniejsze widzenie wewnętrznym okiem z nowych poziomów fraktalnych i geometrycznych, z poziomów budowy molekularnej, i elektromagnetycznej.

Jednocześnie aktywacje siatek krystalicznych w ciele, także w oczach, odczuwane jako kłucie swędzenie. Widzenie za mgłą, lub poprzez mgłę, z czasem widoczne stają się dla fizycznego oka energie subtelne.

Fraktale rzeczywistości źródłowej

Aktywacje, które przechodzimy obecnie wciąż generują schodzenie, lub raczej synchronizację z fraktalami źródłowymi naszych dusz i wszechświata, wchodzimy na zupełnie nowy poziom doświadczania w materii, nowy poziom kreacji. 

Każdy z nas, kto był gotowy na poziomie fizycznym i duchowym zestroić się z kodami źródłowymi,  integruje w fizyczności, zakotwicza w fizyczności nową jakoś energetyczną dla Ziemi i dla całej świadomości zbiorowej. A kiedy ciało dostroi się w pełni na poziomie fizycznym, każdy z nas będzie swoim polem roznosił te kody gdziekolwiek się nie pojawi. 

Doświadczenie ziemskie staje się coraz ciekawsze i coraz bardziej odjechane 🙂

Kody krystaliczne

W okolicach otwarcia bramy 11.11.11  przechodziliśmy aktywację kodów krystaliczno-tęczowych. Ci, którzy byli na to gotowi weszli w pełnią unię z każdym aspektem siebie, także jeśli chodzi o struktury energetyczne naszych pól. Czakry unifikowały się, a kanał centralny i tuba praniczna generowały tęczową energię. Staliśmy się tęczowymi mostami łączącymi Ziemię z różnymi obszarami tego i innych Wszechświatów. Energie tęczowe, były dla mnie bardzo łagodne w integracji fizycznej.

 Natomiast od wtorku 27.11. kiedy poprzez moje ciało płynęła krystaliczno – plazmowa energia jestem w pełnym resecie ciała fizycznego. Bóle w całym ciele, kości, mięśni, wydalanie śluzów, dużo leżenia. Proces wciąż trwa, a wibracje, które słyszę wciąż się podnoszą, mało tego od kilku dni słyszę kilka częstotliwości na raz, krystaliczne, plazmowe, i nowe bardzo wysokie, których jeszcze nie rozpoznaje.

Puki co nie jestem w stanie powiedzieć czym zaowocuje reset mojego ciała, mogę powiedzieć tyle, że ponowie otwiera się nowy poziom świadomości, widzenia i odczuwania. Kiedy się dopełni cały proces stanie się dla mnie jasny i oczywisty, wówczas podzielę się z Wami szczegółami.

Przytulam z Całego Serca 

Dorota Ewa Gołach

www.blissjoy.pl

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply