0
Lifestyle

Przesilenie 21.12.18, aktywacja energii męskiej, portal czystej kreacji ( kody plazmy krystalicznej, fotoniczne, tęczowe, kody jedności)

Do owego przesilenia przygotowywaliśmy się od lipca/sierpnia tego roku. Niektóre przekazy mówią o tym przesileniu , jako o oknie czasowym, które łączy nas z przesileniem 21.12.12, i impulsem dla przebudzenia świadomości zbiorowej.

Od połowy roku 2018 regularnie, przechodziliśmy aktywacje kodów jedności, tęczowych, krystalicznych, plazmowych. Nasza Ziemia 21.12.2018 w pełni przyjęła i zintegrowała na poziomie fizycznym, matrix kodów dwunastego wymiaru rzeczywistości. A to oznacza, że ten wymiar staje się dostępny dla nas w fizycznym doświadczeniu na tej planecie.

12 Wymiar to wymiar krystalicznej czystości, bezwarunkowej miłości i jedności. Przyroda powietrze, wszystko jest krystalicznie czyste i przejrzyste, niebo jawi się kolorami tęczy, w pastelowych barwach. Mamy do niego dostęp, poprzez integrację kodów, które spływały i wciąż spływają, są dostępne dla nas na poziomie naszych ciał fizycznych. Poprzez oczyszczenie oprogramowań oddzielenia, i matrixów niższych gęstości. A to tyczy się wszystkich naszych ziemskich, galaktycznych i kosmicznych wcieleń , lini czasowych, rzeczywistości. Do tej przestrzeni mamy dostęp przebywając w totalnej czystości i bezruchu, w punkcie  zero w naszych sercach.

Od 21 Grudnia mamy „nowe słońce”, słońce wypromieniowujące krystaliczną plazmę. Nowa jakość energii słonecznej docierającej na Ziemię, aktywuje energię męską na nowym krystalicznie czystym poziomie. Dlatego też wszystkie zaburzenia i „ nieczystości energii męskiej”, w nas samych i na zewnątrz ujawniały się i będą się ujawniać po to, by mogła w pełni przejawić się nowa jakość manifestacji na naszej planecie, w naszej zbiorowej świadomości.

Zmiany, które się zadziewają dotyczą także zmian jakości żywiołów na naszej planecie, żywiołów w naszych ciałach i w naturze.

Tak na dobrą sprawę przechodziliśmy, wciąż przechodzimy aktywację wszystkich kodów, które falami przechodziły w ostatnim czasie, jednocześnie. Po to by zintegrować, połączyć wszystkie części naszej świadomości, naszej Istoty, Duszy, by w pełni wejść w doświadczenie Jedności i rozpocząć proces kreacji w materii z poziomu Jedności.

Obecny czas jest wyjątkowy, dzieją się dla nas cuda!

Okres przed przesileniem był wyjątkowo intensywny dla uwalniania, zamykania niżej wibrujących lini czasowych. To manifestowało się często w naszych snach, intensywnych i bardzo realnych. Także doświadczyliśmy intensyfikacji doświadczania w codzienności, ilośc zdarzeń i zmian jakie zachodziły w ostatnim czasie dla każdego z nas indywidualnie była ogromna, jak kilka lat w kilka miesięcy. To również jest zjawisko związane z zamykaniem lini czasowych.  Istna kosmiczna oczyszczalnia !!!!

Domykanie linii czasowych niżej wibrujących jest niezbędne do tego by zamanifestować wyżej wibrujące linie czasowe Tu i Teraz.

Od wczoraj  (26.12) jesteśmy w silnej aktywacji światła fotonicznego i jednoczenie plazmy krystalicznej. Odczuwalne gorąco w stopach, dłoniach, czasami bolesne na poziomie kości, w związku z tym, że jednoczenie działa plazma z fotonami i plazma krystaliczna, formując krystaliczne sieci, w naszych ciałach, dzięki temu transformuje się też układ nerwowy, całe ciało po to by odbierać i emitować częstotliwości wyższych wymiarów. Potężne zmiany w rejonie szyszynki i przysadki, dla wielu osób spowodowały i powodują aktywację widzenia innych gęstości, wyższych wymiarów i energii „subtelnych”.

Aktywacje fotoniczne mogą powodować również uczucie mdłości, aktywacje w splocie słonecznym, gorąco w stopach, dłoniach i całym ciele.

Przyszedł czas nowej kreacji, z poziomów naszych Dusz Tu na Ziemi w Materii, współtworzymy Nową Ziemię. Ten rok był intensywny, ale to co Nas czeka w przyszłym będzie jeszcze bardziej intensywne pod każdym względem. 

Kochani życzę Wam Cudownych Kreacji, i Pełni Doświadczania Siebie 

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply