0
Lifestyle

Zmiana lini czasowych

W ostatnim czasie przyszło do mnie zrozumienie tego, w jaki sposób zmieniamy linie czasowe, i jak to można robić w pełni świadomie.
Początkowo, kiedy zaczynałam rozumieć o co chodzi w liniach czasowych, odbywało się to poprzez czucie wibracyjne, gęstości. Obserwowałam to poprzez cofanie się w swoją przeszłość, i odczuwanie wibracyjne energii w jakich funkcjonowałam. Zrozumiałam wtedy, że to gęstość którą mamy w sobie decyduje o naszych doświadczeniach. Te gęstości to nasze emocje, myśli, przekonania. Dajmy na to, jeśli masz w sobie poczucie nieszczęścia, niespełnienia i bólu, będziesz tego doświadczać w realu w codziennych doświadczeniach. Do tego dochodzi coś takiego jak poziom obudzenia. Im bardziej ktoś śpi (uśpiona świadomość) tym bardziej jest zanurzony i wręcz zamknięty w obrębie jakieś gęstości, emocji, doświadczenia rzeczywistości.
Kiedy świadomość budzi się, zaczynamy podejmować nowe decyzje, nasze odczuwanie zmienia się, uwalniamy się od pewnych gęstości, wchodząc w nowe doświadczenia, które wynikają z nowego poziomu świadomości – zmieniamy linię czasową.
Początkowo nie wiemy co tak naprawdę się dzieje i gdzie to zmierza. Z czasem uwalniamy oprogramowania – gęstości z pola i wszystko staje się coraz bardziej jasne i przejrzyste.
Kiedy jest czas na zmianę, a dana Istota podlega działaniu Ego i różnych gęstości, doświadcza zawalenia się jej rzeczywistości. Wszystko się wali, rozsypują się związki, brak pracy, choroba…. itd… Dzieją się rzeczy, które mają na celu wywalenie emocji z ciała. Jeśli osoba nie podejmuje świadomie tego wyboru, zamanifestuje sobie właśnie takie zdarzenie, które ją skonfrontuje z tym przed czym ucieka. To jest wersja „trudniejsza”.
Jeśli jednak zaczynamy już słuchać swoich wewnętrznych impulsów płynących z naszych serc, wiemy co trzeba zrobić, by zmienić swoją rzeczywistość. Jasno widzimy, co ujawnia się w naszych głowach i emocjach, na samą myśl o tym, że mamy to zrobić. Świadomie uwalniamy te wzorce z ciała i świadomie podejmujemy działania, by skierować swoją energię na realizację impulsu, który się pojawił. Kiedy tak robimy, cała przestrzeń na około dostraja się i przekształca, rzeczy same się pojawiają, manifestują w naszej rzeczywistości.
Z czasem zaczynamy widzieć potencjały lini czasowych, które mamy dostępne, i co mamy zrobić by zamanifestować najwyżej wibrującą. To wymaga puszczenia wszelkich przekonań, które mamy względem życia, względem codzienności, tego co możliwe, a co nie. Czasem to wymaga odcięcia pewnych relacji i kontaktów, czasem zmiany miejsca zamieszkania, albo podróży gdzieś.
Przy zmianie lini czasowej wymieniają nam się ludzie w otoczeniu, najczęściej Ci z którymi spędzamy najwięcej czasu. Nawiązujemy nowe przyjaźnie nowe relacje, lub te stare zapomniane nagle wracają z innego poziomu. Zaczynamy żyć nieco inaczej, albo zmienimy pracę albo miejsce zamieszkania, otoczenie, czasem wszystko idzie w parze. A czasem wystarczy wyjechać na wakacje, odciąć się od wszystkich i wszystkiego a po powrocie zastajemy nową rzeczywistość.
W nowych liniach czasowych zaczynamy żyć, funkcjonować z innego poziomu świadomości, zaczynamy żyć nieco inaczej. Nasze doświadczanie zmienia się. Przyznam, że odkrywanie tych prawd o rzeczywistości jej kreacji, samo odkrycie, że masz wybór i możesz przeskoczyć do innej lini czasowej, gdzie jest wszystko czego potrzebujesz, jest po prostu cudowne. Odkrywasz prawdziwą wolność i mnogość możliwości doświadczania. Jedyne co jest tu potrzebne, to wola, moc działania i podejmowania trudu domykania starych przestrzeni i relacji, trudu puszczania tego co znane i zaufanie, które jest potrzebne by pójść dalej w zupełne nową przestrzeń, która jest jak najwspanialszy prezent do odkrycia.
Powodzenia w eksplorowaniu lini czasowych !
Przytulam
Dorota Ewa Gołach

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply