0
Warsztaty

Włącz Moc Kreacji – Aktywacja – Transformacja

Nasza energia seksualna to moc naszej kreacji!
Niestety wzorce przepływu tej energii przez ciała ludzkie jest globalnie zaburzona. Moje wglądy na ten temat, praca samej ze sobą na przestrzeni lat, pokazała mi jak ważne jest uwolnienie się z ograniczających matriksów przepływu tej energii.

W sferze tych wzorców mamy nasze mentalne przekonania na temat seksualności, które bywają obrośnięte etykietami, nieczystości. Po drugie większość z ludzi przeszła jakieś formy nadużyć w tym temacie, wówczas nasza energia nie działa właściwie. Jest także cała struktura siatki nieorganicznej matriksu 3/4 Wymiaru, która to przekierowuje energie naszej kreacji gdzie indziej.

To spotkanie, ta aktywacja!
Oczyści zaburzenia w przepływie Twojej energii.
Po pierwsze odzyskasz ją !
Po drugie uwolnimy z Twojego pola wszystkie te wzorce i schematy, które blokują Twoją energię kreacji!
Po trzecie skierujesz ją w przestrzeń kreacji swojej rzeczywistości!

Transmisja odbyła się na żywo przez youtube, aktywacja jest nagrana i dostępna do pracy we własnym zakresie.

Koszt udziału to 50 pln,
Tytuł przelewu: moc kreacji
Dorota Golach 88 1090 1359 0000 0001 0002 3729

Zapisy: prześlij dowód wpłaty na adres dorotagolach@gmail.com

opinie uczestników:

„Dziękuje za przeprowadzoną inicjację która pozwoliła mi zrozumieć lepiej siebie jak i energię kreacjistanowiącą integralną część mnie. Po medytacji poczułem się oczyszczony, oraz uświadomiłem sobie że nie zdając sobie z tego sprawy każdego dnia tracę część swojej wewnętrznej mocy..Medytacja prowadzona na wysokim poziomie…dzwięki, słowa, magiczny i pełen mocy język światła…
Polecam każdemu poświecić sobie samemu chwile czasu i zagłębić się w siebie pozwalając sobie na wewnętrzne uzdrowienie i poszerzenie wiedzy na temat tego czym jesteśmy.
Dziękuje serdecznie i pozdrawiam :)”
Marcin
„Dzień dobry 🙂 jest moc po tej aktywacji, czuje wibracje przepływające przez ciało. Wszystko jest takie wyrażne i intensywne. Czuje tętnienie w ciele. Wczoraj byłem z synkiem na spacerze i nie mogłem nadziwić się naturze kwitnącym pąkom na drzewach, przejeżdżające auta, spacerujący ludzie. Obserwuje pojawiające sie myśli i emocje. Pogłębiła się obecność. Dziękuje bardzo.”
Tomasz

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply