0
Uncategorized

Aktywuj swoją Gwiezdą Bramę – aktywacja online- 17 Maja

Kochani tym razem poczułam by przygotować dla Was aktywację przestrzeni serca. Kiedy serce otwiera się w pełni otwiera się też gwiazda brama, każdy ma takową. Kiedy gwiezdna brama otwiera się w nas mamy dostęp do całego wszechświata ze swojego wnętrza. Otwiera się nowa przestrzeń do eksploracji do podróżowania, otwiera się pamięć naszych galaktycznych wcieleń. Przychodzi klarowność i zaufanie do wewnętrznego prowadzenia, odzyskujemy pamięć Duszy i jej mądrość. Zaczyna się proces scalania Duszy z Ciałem.

Kiedy Nasze serca są w pełni otwarte zaczynamy żyć z poziomu Duszy a nie Ego, stare wzorce tracą władzę nad nami. Zaczynamy żyć na nowo, a nasze życie rozgrywa się wielowymiarowo, ponieważ mamy dostęp do swojej wielowymiarowości właśnie z przestrzeni serca.

Ta aktywacja będzie oczyszczać PRZESTRZEŃ SERCA po to by mogło ono otworzyć się w pełni, bo tylko wtedy może otworzyć się Twoja Gwiezdna Brama. Dla jednych proces będzie szybki i prosty, dla innych będzie to czas intensywnego puszczania uwalniania tego co blokuje serce, czyli emocje i programy myślowe. Wtedy należy powtarzać tak często jak się czuje tą aktywację.

Dla tych dla których gwiazda brama się otworzy już przy pierwszym spotkaniu z aktywacją, może się stać ona przyczynkiem do podróży z wnętrza swojej gwiezdnej bramy, do odkrywania, przypominania sobie swoich prawd , mądrości, do przywracania pełnego zaufania i pamięci galaktycznej.

Aktywacja w formie mp3 zostanie przesłana na dzień przed wydarzeniem, Spotkamy się online na youtubie, o godzinie 19:00 w Piątek 17 Maja, gdzie zrobię małe wprowadzenie i połączymy się we wspólnej przestrzeni serca, po czym odpalisz aktywacje na mp3.

Koszt udziału to 50 pln,
Tytuł przelewu: gwiezdna brama
Dorota Golach 88 1090 1359 0000 0001 0002 3729

Zapisy: prześlij dowód wpłaty na adres dorotagolach@gmail.com

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply