0
Uncategorized

W Rytmach Obecności

W Rytmach Obecności

Kochani !
Mamy zaszczyt i niewątpliwą przyjemność zaprosić Was na wydarzenie. Spędzimy cały tydzień razem prowadząc Was w rytmie obecności w głąb siebie. Poprzez ruch, dźwięk, kontakt z naturą i żywiołami odnajdziemy nasz wspólny rytm obecności. Ten wyjazd jest kierowany do wszystkich osób, które chcą spotkać się ze sobą, zanurzyć się w swojej wewnętrznej świątyni poprzez głęboki kontakt z naturą oraz świadome odżywianie ciała i ducha.
( Joga, Tantra, Taniec, Dieta, Świadomy oddech, Fitoterapia, Ceremonia ognia, Ceremonia kakao)

Będziemy codziennie pracować poprzez dźwięk, a ceremonie dźwięku będzie dla Was prowadził Paweł Roch. Wykąpie Nas w dźwiękach gongów i mis. Spotkanie z dźwiękiem pozwala uwolnić sporo blokad na poziomie komórkowym, resetuje umysł i prowadzi też do doświadczania pogłębionych stanów świadomości.

Czeka Was codzienna poranna praktyka jogi prowadzona przez Dorotę Ewę Gołach. I tu w zależności od możliwości i umiejętności grupy, pojawią się praktyki Satyanada Jogi oraz Kundalini Jogi, zwieńczone medytacją. Regularna praktyka jogi pozwala wejść pogłębioną świadomość swego ciała oraz umysłu, reguluje i harmonizuje całą homeostazę ciała, balansuje układ hormonalny i wycisza rozbiegany umysł.

Spotkacie się ze swoim ciałem poprzez intensywny Taniec Pięciu Żywiołów. Taniec, spontaniczny ruch ciała pozwala na głębokie uwalnianie zapisów traum oraz emocji z ciała fizycznego. Sprawia, że otwieramy się na swobodny przepływ energii przez ciało, uczymy się puszczać kontrolę i poddawać swojemu własnemu rytmowi. Przestrzeń taneczną będzie trzymać dla Was Kinga.

Jeden dzień warsztatowy poświęcimy roślinom. W świat ziołolecznictwa wprowadzi Was Benedykt. Cudowny znawca i pasjonat fitoterapi z ogromną wiedzą i doświadczeniem w pracy z roślinami. Opowie nam o swoich mieszankach, a także nauczy nas sporządzać enzymy z roślin. Dowiemy się też jak te enzymy możemy wykorzystać w domu dla swojego zdrowia i dla całego gospodarstwa domowego.
Będzie można również nabyć specyfiki tworzone osobiście przez Benedykta.

Zaprosimy Was także na spotkanie z wielowymiarowością. Warsztat o tej tematyce, etapach przebudzenia i transformacji ciała fizycznego poprowadzi Dorota Ewa Golach.
W programie warsztatu zajęcia praktyczne wprowadzające w pogłębione odczuwanie siebie i swoich ciał subtelnych. Odbędziemy praktykę błogostanu czyli ćwiczenia które pozwalają szybko wejść w przestrzeń serca, oraz utrzymać swoje pole w harmonii.

Piątkowy dzień dedykujemy warsztatom tantrycznym, które zwieńczy Ceremonia Kakao

Warsztat tantryczny rozpoczniemy od uzdrawiającej medytacji serca, która łagodnie wprowadzi nas w odczuwanie
Bezwarunkowej miłości. Po nim nastąpi wejście w przestrzeń koła zgody – nauka przyjmowania i dawania poprzez dotyk. Następnie wejdziemy w przestrzeń rytualną, łącząc energie serca z energią seksualną, oraz honorując w sobie aspekty energii męskiej i żeńskiej. Poznamy aspekty pracy z tantrycznym oddechem oraz zrobimy trening uwalniania miednicy, który uwolni Nas od traum w niej skumulowanych.

Warsztat Prowadzi Izabela Wilczyca

Ceremonia Cacao :
Intencja
,,Jam Jest światło i ciemność, ogień i woda ‚’

Kakao jest silnie związane z sercem. Było tradycyjnie wykorzystywane przez Majów i Azteków jako święta uzdrawiająca roślina wspomagająca wewnętrzne podróże do światów duchowych. Majowie wierzyli, że kakao koryguje nierównowagę między umysłem,a sercem. Pomaga w pełni otworzyć serce, czuć współczucie i bezwarunkową miłość. Magia jego delikatnej mocy pozwala dotrzeć do subtelnych miejsc w sobie i otworzyć się na wewnętrzny głos.

Poczujemy też magię głębokiej kontemplacji natury w przestrzeni serca. Pogłębioną pracę z oddechem oraz ceremonię ognia wraz z chodzeniem po ogniu !!!!

Zapraszamy Was serdecznie do naszej Zielonej Kuchni na świadome Odżywianie się!!

Będzie przede wszystkim naturalnie, prosto ze źródła Matki Ziemi, by Jej dary w nieprzetworzonej postaci mogły nas budować, zasilać i wspierać. Jaka materia , taka energia:)
Będzie dużo zieloności i kwietności, do wyboru, do koloru, do schrupania i popicia. Będziemy się radować obfitością i różnorodnością. Podziękujemy za dary z szacunkiem i uważnością.
Będzie prosto, wręcz magicznie w swojej prostocie. Uczmy się tej magii!!!
Do zobaczenia w Zielonej Kuchni!!!:)

Warsztaty poprowadzą dla Was:

Paweł Roch – od lat pracuje z dźwiękiem. Długo pracował poza granicami Polski od kilku lat możemy się cieszyć jego koncertami w kraju. Paweł pracuje głównie z dźwiękiem mis i gongów, ale nie tylko: misy kryształowe, bębny, hangdrum, monohord i wiele innych instrumentów wybrzmiewa przy nim w wyjątkowy sposób. Praca z dźwiękiem to jego pasja, gra z serca dla innych innych serc.
Kilka słów od Pawła: „Moja praca z dźwiękiem jest oparta głównie na intuicji i wykluczeniu umysłu z tego procesu. Stąd zamierzone efekty terapeutyczne są tylko kwestią krótkiego czasu. Dźwięku używam do terapii uzdrawiających oraz koncertów. A koncertuję na misach i gongach i innych instrumentach. Wibracje tych instrumentów posiadają bardzo silne działanie szczególnie na kręgosłup i czaszkę. Nie da się wymienić wszystkich zalet jakie niosą ze sobą te Boskie instrumenty, bo wciąż odkrywamy nowe. Ja sam opracowuję coraz to nowsze metody pracy z moimi instrumentami. Przeprowadzam z nimi eksperymenty, które później wykorzystuję podczas sesji terapeutycznych czy koncertów.”

Kinga Roch
„Nazywam się Kinga Roch. Jestem certyfikowaną facylitatorką metody 5 Elements Dance Activation™. Od 7 lat praktykuje różnorodne metody pracy z ciałem. Kilkanaście lat mieszkałam w Wielkiej Brytanii, gdzie spełniałam się organizując wszelkiego rodzaju spotkania, seminaria i warsztatów dotyczących rozwoju osobistego.
Dzięki tańcowi mogłam dotknąć esencji swojej kobiecości, dotrzeć do zapomnianych części siebie samej, rozbudzić piękno, przetransformować zranione i odzyskać siebie pozostając w zgodzie ze swoją kobiecą naturą i wspierając ją. Taniec to komunikacja pomiędzy naszym ciałem, a naszą duszą. Bycie świadkiem tej rozmowy to ukochanie siebie, to wzięcie siebie samej w ramiona i zadbanie o nas same. Jeśli rezonuje z Tobą taniec i czujesz, że to może być też Twoja ścieżka lub narzędzie, które pomoże Ci spotkać się z sobą samym, to zapraszam otwartym Sercem :)”

Iza -Wilczyca
Jest absolwentką akademii masażu tantrycznego „The Art of Tantra Massage Professional Treining” pod okiem Johna Hawkena oraz Freyi Wolnej.
Prowadzi Wilcze Warsztatowisko. Mieszka w Giżycku, ale podróżuje po calej Polsce oraz za granicą ze swoim wewnętrznym ogniem dzieląc się z innymi swoim doświadczeniem .
Prowadzi sesje indywidualne, grupowe jak i dla par .
organizuje podróże ceremonialne z medycyną szamańską Rappe oraz Caco.
Dodatkowo wykonuje rytualne tatuaże oraz maluje na zamówienie obrazy wg intencji .

Dorota Ewa Gołach
To Joginka, sza -mama – pracuje w obrębie szerokopojętego szamanizmu, pracując z żywiołami, energiami, ziemią i wszechświatem. Droga do szamanizmu otworzyła się przed nią w wyniku kontaktu ze świętymi roślinami, nie mniej techniki, których używa przyszły i przychodzą z jej wnętrza, używa dźwięku instrumentów, ale najczęściej dźwięku swojego głosu i języka światła, prowadzi sesje uwalniające i transformujące, pomaga odnaleźć się w drodze ku sobie w transformacjach świadomości. Ukończyła kursy jogi: Ashtanga Primary Series, z Basią Lipską, „Immersion Level One – Teacher Training”, „Conscious Pregnancy Teacher Training”, KRI Teachings Espanola, New Mexico, USA, „Satyanada Yoga Studies I, II and III”, Satyanada Yoga Ashram Mangrove Creek, Australia.

Benedykt Nowak
Pan Benedykt zajmuje się ziołami od stanu wojennego, zbierał zioła by się utrzymać, niegdyś korzystał z wiedzy Klimuszki, zioła zawsze były obok. Z bukietów ziół, które zaklina w maśle w miodzie lub w oleju, tworzy niezwykłe bukiety, którymi wyciąga ludzi z chorób rakowych, i różnych innych ciężkich przypadłości. Można powiedzieć, że z każdego problemu można wyjść korzystając z mieszanek pana Benedykta.

Będzie demonstrował bukiety ziół, które odnoszą się też do wiedzy ajurwedy i medycyny chińskiej, bukiety z grzybów , enzymy z ziół. Pan Benedykt także uczy jak robić te bukiety. W trakcie warsztatów dowiemy się wiele o jego mieszankach ale także zrobimy enzymy ziół, oraz dowiemy się co można nimi osiągnąć. Będziemy też energetyzować zioła boskimi wibracjami, gongów i mis.

19 -25 Sierpnia,

Koszt pobytu, nocleg, wyżywienie, warsztaty – 1900 pln, z przedpłatą 450 pln do 1 Lipca, po tym terminie 2200 pln.

Zaliczka z tytułem przelewu „w rytmach obecności” na konto:
441240 5006 11110000 5554 4139
Dominik Cieśliński,
Gabrielnia 7,
26-200 Końskie

Zapisy:
Potwierdzenie wpłaty zaliczki przesyłamy na adres email: rochpawel@googlemail.com

Program

Poniedziałek 19 sierpnia

 • 16:00-18:00 Zakwaterowanie, 
 • 18:00 objado-kolacja
 • 19:30 Przywitanie – koncert gongów i medytacja – aktywacja

Wtorek 20 sierpnia

 • 7:30 -9:00. Praktyka jogi
 • 9:00 śniadanie
 • 10:00  – warsztaty taneczne
 • 12:00 spacer w Tu i Teraz , kontemplacja natury w przestrzeni serca – Dorota
 • 15:00 – 18:00 – warsztaty – przebudzenie i wzniesienie ciała fizycznego oraz wielowymiarowość -Dorota
 • 18:00 objado-kolacja
 • 19:00 kąpiel w dźwiękach – Paweł Roch

Środa  21 sierpnia

 • 7:30 -9:00. Praktyka jogi
 • 9:00 śniadanie 
 • 10-18 warsztaty zielarskie-Benedykt
 • 18:00 objado-kolacja
 • 19:00 kąpiel w dźwiękach – Paweł

Czwartek 22 sierpnia

 • 7:30 -9:00. Praktyka jogi
 • 9:00 śniadanie
 • 10:00 -18:00 warsztaty taneczne – Pięć Żywiołów – Kinga
 • 18:00 objado-kolacja
 • 19:00 kąpiel w dźwiękach – Paweł
 • Ceremonia Ognia – chodzenie po ogniu – Paweł

Piątek 23 sierpnia

 • 7:30 -9:00. Praktyka jogi
 • 9:00 śniadanie 
 • 10:00- 18:00 Tantra – Iza Wilczyca
 • 18:00 objado-kolacja
 • 20:00-23:00 Ceremonia Kakao –  Iza Wilczyca

Sobota 24 sierpnia

 • 7:30 -9:00. Praktyka jogi
 • 9:00 śniadanie
 • 10:00 taniec 
 • 12:00 joga nigra lub spacer w Tu i Teraz , kontemplacja natury w przestrzeni serca
 • 15:00 – 18:00 – SESJA ODDECHOWA
 • 18:00 objado-kolacja
 • 19:00 kąpiel w dźwiękach – Paweł Roch

Niedziela 25 sierpnia

 • 7:30 -9:00. Praktyka jogi
 • 9:00 śniadanie
 • 10:00 Gongi

You Might Also Like...

No Comments

  Leave a Reply