0
Uncategorized

Jesienny reset – Świadomy Oddech -26-29 września


Zapraszam Was do malowniczego miejsca, gdzie w otoczeniu lasów i jezior, zanurzymy się w głąb siebie. Wspólny czas spędzimy na praktykach jogi i warsztatach, które pozwolą Wam zresetować umysł. Tym razem czas warsztatowy poświecimy różnym technikom medytacyjnym, głównie pranajamie. Podzielę się z Wami wiedzą jogiczną z zakresu medytacji, pranajamy oraz własnym doświadczeniem.

Tym razem, tematem przewodnim wyjazdu będzie oddech. Zgłębimy tajniki właściwego oddechu, oraz praktyki jogi – pranaymy. Dzięki oddechowi żyjemy, a poświecamy mu bardzo mało uwagi na codzień. W rytmach codziennego stresu oddech staje się płytki i krótki wprawiając ciało w jeszcze większy stres. Dlatego niezmiernie ważne jest by mieć świadomość własnego oddechu, by świadomie oddychać. Według tradycji jogicznej oddech jest kluczem w temacie przebudzenia świadomości, dojścia do samdhi, poprzez oddech możemy kontrolwać fukncje naszego organizmu, możemy oczyścić umysł i zbalansować układ nerwowy. Dzięki oddechowi wchłaniamy energię życiową zwaną prana, możemy się dowitalizować i totalnie zbalansować.

Ten wyjazd daje przestrzeń na totalny relaks i zresetowanie się od codziennego biegu. Czeka Was też joga nidra, praktyka jogi, aktywacje w języku światła.

Jeśli pogoda dopisze odbędzie się także Ceremonia Ognia.

W trakcie tego weekendu zanurkujesz w siebie, a ja ofiaruję całą moją wiedzę i doświadczenie, które mam by wspomóc Twój proces zmiany i rozwoju!

Program zaczynamy w czwartek, 26 września o godzinie siedemnastej. Kończymy niedzielnym śniadaniem. Dieta wegetariańska, jeśli masz jakieś nietolerancje pokarmowe zgłoś to wcześniej.

W programie:
2 zajęcia jogi w ciągu dnia, w zależności od umiejętności i potrzeb grupy.

Grupowa Szamańska Oczyszczalnia

I jeśli pogoda będzie sprzyjać Ceremonia Świętego Ognia !

Dodatkowo będzie można skorzystać indywidualnych sesji szamańskich, terapii czaszkowo-krzyżowej.

Miejsce: Siedlisko Lawendula, DZIERŻĘCIN 13, 76-113 POSTOMINO

HOME

Cena obejmuje zakwaterowanie, wyżywienie oraz warsztaty

Cena:
Pokój 2 – osobowy: 1160 zł z przedpłatą do 5 września, 1260 zł po tym terminie
Pokój 1 – osobowy: 1360 zł z przedpłatą do 5 września,,1460 zł po tym terminie.

Przedpłata: 400 pln, w tytule: jesienny reset
Dorota Gołach
88 1090 1359 0000 0001 0002 3729 ( wisując imie i nazwisko oraz nazwę warsztatów )
Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność wpłat.

Kontakt i zapisy: Dorota Gołach tel. 608 088 898, dorotagolach@gmail.com

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply