0
Uncategorized

„POWRÓT DO ŹRÓDŁA SWOJEJ MOCY” Warsztat 28.11 – 01.12.2019

Asioha🌊 Eyva🌬️ = 🌀
Jesteśmy duchowymi siostrami z tego samego poziomu świadomości i każda z nas pracuje z ludźmi energetycznie😉Połączyła nas jakiś czas temu wibracja dźwięku,przy której odkryłysmy, że połączenie naszych głosów-dźwięków tworzy wysoko wibracyjny kanał – portal,w którym pękają i oczyszczają się skorupy 3D-Matrixa dający bezpośrednie połączenie z przestrzenią serca, w której mamy dostęp do wibracji przestrzeni 5D i 6D powodując szybszą i mocniejszą transformację i synchronizację ciała, umysłu i duszy przebywających w tym polu ludzi do tych najwyższych dostępnych na ten czas na Ziemi wibracji 😉
Stworzyłyśmy dla Was warsztat
„POWRÓT DO ŹRÓDŁA SWOJEJ MOCY”
Ten warsztat to nasza wspólna kreacja z intencją dania Wam narzędzi do nawigowania samych siebie, w procesie powrotu do swojego własnego Źródła, do poznania i poczucia jego mocy i potencjału. Ten warsztat to proces sam w sobie, to proces zegnania się ze starymi schematami w Nas, pozwolenia by odeszło, to wszystko czym już nie chcemy być.
By przestrzeń Mocy Źródła mogła się w Tobie rozwinąć potrzebny jest kontakt ze swoim wewnątrznym świadekiem, który będzie wychwytywał z przestrzeni 3D wszystkie sytuację, które na codzień ściągają Twoja osobę do gęstej i ciężkiej energii Matrixa. Oprócz głębokiej wędrówki w głąb siebie i odnalezienia aspektów, które potrzebują uzdrowienia, wejdziemy do świata naszego wewnętrznego dziecka, które czeka by się narodzić i świadomie kreować swoją rzeczywistość.
Poprzez rytuały, aktywne ćwiczenia, medytacje, rozmowy, wykłady w przestrzeni 4 żywiołów uaktywnimy i synchronizujemy nasze wewnętrzne dziecko z naszym dorosłym człowiekiem, by w połączeniu z wewnętrznym świadkiem móc w pełni stać się Świadomą Istotą żyjącą na Ziemi, mogącą kreować, tworzyć i doświadczać się w życiu w poczuciu spełnienia, radości, wewnętrznego spokoju i miłości ❤
Program warsztatów :
Czwartek 28.11
 • Wykłady wprowadzające do procesu: – Czym jest i jak się przejawia w naszym życiu Matrix 3D?
          – Czym jest i jak się przejawia w naszym   życiu strefa dualizmu 4D?
          – Czym jest i jak je rozpoznać w sobie 5D  i 6D?
 • Uruchomienie wew. świadka:
          – Kim jest wew. świadek?
          – Wprowadzenie wewnętrznego świadka,              jako głównego narzędzia w                         nawigowaniu siebie
           – obserwacja nawykowego myślenia o                 sobie, o swoim działaniu w życiu
 • Wieczorna medytacja
          Otworzenie i wejście w pole           energetyczne procesu.
Piątek 29.11
 • Głęboka praca z wewnetrznymi aspektami do uzdrowienia w nas:
        – ćwiczenia praktyczne, praca z ciałem i   wew. świadkiem
        – praca w procesie śmierci Ego
 • Odnalezienie i przyjęcie zranionego dziecka :
        – praca w kanale energetycznym-   ustawienia
 • Rozmowy, wykłady w polu rozpoczętego procesu
 • Głęboko oczyszczająca i uzdrawiajaca wieczorna medytacja.
         Przyjęcie i Transformowanie naszego   zranionego dziecka do wewnątrz nas w                przejawionej miłości do siebie.
Sobota 30.11
 • Medytacja
          Narodziny wewnętrznego dziecka.
 • Kreacja, aktywacja wewnętrznego dziecka
       – praca z ciałem,
 • Rytuały 4 żywiołów :
        – kompiel kwiatowa,
        – zakorzenianie w Ziemi,
        – ceremonia ognia,
        – poczucie świeżości powietrza,
 • Praktyczne ćwiczenia w polu :
        – mandala : rysowanie i tworzenie z ciał
        – dźwięk : śpiew, aktywacja wew.głosu
          duszy
       –  taniec : ruch smontaniczny
 • Wieczorny głęboki proces medytacyjny  Gwiezdna brama i połączenie się z własnym Źródłem Mocy.
Niedziela 01.12
 • Rozmowy i wykłady : Co kiedy….? :
        – Kiedy wrócisz do domu?
        – Co robić by już wiecej nie zapominać, by  nie wracać do starego?
       – Jak radzić sobie w przestrzeni innych  ludzi w domu, pracy itd?
       – Jak utrzymywać kontakt ze swoim wew.  świadkiem?
       – Jak rozpoznawać aspekty w sobie, które  ściągają Cię do 3D?
 • Zakończenie procesu
Warsztat poprowadzi:
Asioha 🌊Asia 🔥
terapeutka, szkoleniowiec rozwoju osobistego i komunikacji międzyludzkich, autorka masażu terapeutycznego „Asioha”, mediator, mistrz bioenergoterapii.
Prywatnie szczęśliwa 40-latka, kobieta, partnerka, mama dwójki nastolatków.
W swojej pracy zajmuję się przede wszystkim wspieraniem i pomaganiem ludziom, którzy zgubili siebie, ktorzy zapomnieli lub wyparli kim prawdziwie są.
Daję ludziom możliwość zrozumienia, usłyszenia i zaakceptowania samych siebie, by mogli świadomie przyjrzeć się swojemu dotychczasowemu życiu i wprowadzić potrzebne w sobie zmiany.
Życie w zgodzie ze sobą z poszanowaniem innych jest celem, do którego prowadzi długofalowy proces przemian, samoświadomości i kreowania własnej rzeczywistości. Każdy z nas może ten cel osiągnąć, wystarczy chcieć i być zdecydowanym, na niełatwą pracę ze sobą, gdyż najczęściej na końcu tej drogi uświadamiamy sobie, że sami dla siebie byliśmy największymi wrogami.
Eyva🌬️Dorota⛰️-terapeutka, joginka, szamanka.Kiedyś byłam bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, nie kochałam siebie! Mój osobisty proces powrotu do siebie, moja droga ku odnalezieniu własnego szczęścia doprowadziła mnie do pracy z ludźmi. Dzięki szerokiemu doświadczeniu w różnych dziedzinach odkryłam swoje umiejętności pracy w polu świadomości, w  polu energetycznym. Moje techniki pracy ewoluują non-stop wraz z moim wzrostem. Dzielę się z innymi praktycznymi sposobami na wzniesienie się do poziomu funkcjonowania, gdzie żyjesz będąc swoją pełnią. Wieloletnia praktyka i uczenie jogi, pozwala mi na głębsze odczuwanie procesów zachodzących w ciele drugiej osoby. Praca z roślinami mocy pomogła przypomnieć sobie dar z jakim tu przyszłam – dźwięk , głos, śpiew w języku światła. Moją pasją jest wspieranie innych w odnajdywaniu ich własnej pełni, szczęścia, miłości i radości płynącej z życia. Na co dzień jestem mamą, uczę jogi, prowadzę terapię czaszkowo-krzyżową, sesje transformujące oraz warsztaty rozwoju świadomości.

Koszt warsztatu:
440 zł ( 4dni zajęć warsztatowych)
+
465 zł (155 zł/doba) – 3 noclegi w pokojach 2 i 3 osobowych, z pełnym wyżywieniem wegetariańskim i całodniowym bufetem herbaciano-kawowym.
Miejsce warsztatu:
Pałac w Małkowie
Małków 97, 98-290 Małków
Osoby zdecydowane uczestnictwem w warsztacie proszone są o wpłatę zaliczki w wysokości 200 zł do 4.11.2019r. na konto : w tytule wpisując „Podróż do Źródła Swojej Mocy”

Dane do przelewu:

Dorota Golach, Ing Bank  05 1050 1520 1000 0092 3147 4926

Kontakt:
Dorota Gołach 608088898, dorotagolach@gmail.com
Asia Macała 504 087 220,

You Might Also Like...

No Comments

  Leave a Reply