0
Uncategorized

Synchronizacja – Żeńska & Męska Energia w Nas. 23-26 Kwietnia

Kochani tym razem zabierzemy Was w podróż ku wewnętrznym polarnością, byście się w nich przejrzeli i odkryli kim naprawdę jesteście. Nauczono nas byśmy określali siebie jako kobietę czy mężczyznę tylko z perspektywy płci, a to jedynie zewnętrzna warstwa naszej istoty. Wmówiono nam,że jesteśmy tylko jednym z tych dwóch cudownych potencjałów, kiedy prawda jest taka, że jesteśmy dwoma potężnymi energiami przejawiającymi się na zewnątrz w jednym ciele.
Na warsztatach „SYNCHRONIZACJA – Żeńska&Męska Energia w nas” będziemy budzić,odkrywać,przypominać Twoją wewnętrzną kobietę i wewnętrznego mężczyznę, byście w pełni uszanowali, pokochali i synchronizowali swoje dwie najpotężniejsze energie mocy. Kiedy Ing & Yang współistnieją ze sobą w harmonii następuje pełna, czysta i nadzwyczaj szybka kreacja rzeczywistości, wewnętrzny spokój, cisza i błogość. Zespojenie w jedno tych dwóch energii daje nam możliwość na wejście i życie na planie 5D. 

W programie warsztatów:
* Po pierwsze odpowiemy sobie na pytanie czym są męskie i żeńskie energie? Jak się przejawiaj w starym 3/4 D świecie, a czym są w nowym 5 D świecie? Każda z nich jest niezbędna, by w pełni świadomie kreować swoją rzeczywistość.
* Wejdziemy w przestrzeń pracy nad zaburzonymi wzorcami wewnętrznej kobiety i wewnętrznego mężczyzny. Tak by mogli oni wyłonić się w Tobie w swojej totalnej czystości.
* Synchronizujemy, pojednamy i scalimy w jedno twoją wewnętrzną kobietę i mężczyznę, byście mogli zacząć żyć bez ograniczeń i schematów, w poczuciu spełnienia i wewnętrznej wolności.

Program warsztatów:
*Spotkamy się w czwartek wieczorem i tego wieczoru już rozpoczniemy pracę, będzie to łagodny wstęp i spotkanie się ze swoimi polarnościami, przywitanie się z nimi.

*Piątek poświęcimy na pracę w obrębie energii żeńskiej i jej wzorców w Tobie. Poprzez szereg prac w grupie oraz medytacji będziemy uwalniać to stare, by mogło swobodnie ujawnić się Twoje nowe.

*Sobota to praca w obrębie energii męskiej, a na wieczór integrowanie obu polarności w nas.

*Niedziela rano będzie dla nas czasem kreacji na stworzenie osobistego amuletu-symbolu Waszej Jedności i dzielenia się swoimi przemyśleniami i uczuciami z warsztatów, a po objedzie zamknięcia wspólnego kręgu.

Polarności, to też nasze skrajności i objawiają się w realu na wile różnych sposób, dlatego tak ważne jest, by to zobaczyć i przyjąć prawdę o nas samych, byśmy mogli było świadomie wprowadzać zmiany.
Każdy kto ma ochotę spojrzeć na nowo na siebie uwolnić wzorce wewnętrznego oddzielenia i na nowo połączyć się ze sobą w sobie jest mile widziany.

Informacje o prowadzących:

Asioha poprzez wglądy jest mistrzynią wyławiania z głębin tego czego świadomość Ego nie chce ujawnić, a Dorota Ewa poprzez dźwięk jest mistrzynią uruchamiania potencjału Serca, w połączeniu jesteśmy współistniejącą i współtworzącą harmonią Pełni Męskiej & Żeńskiej Energii.

Asioha🌊i Eyva🌬️=Portal Zródła🌀
Jesteśmy duchowymi siostrami z tego samego poziomu świadomości i każda z nas pracuje z ludźmi energetycznie😉Połączyła nas jakiś czas temu wibracja dźwięku,przy której odkryłyśmy, że połączenie naszych głosów-dźwięków tworzy wysoko wibracyjny kanał – portal,w którym pękają i oczyszczają się skorupy 3D-Matrixa dający bezpośrednie połączenie z przestrzenią serca, w której mamy dostęp do wibracji przestrzeni 5D i 6D powodując szybszą i mocniejszą transformację i synchronizację ciała, umysłu i duszy przebywających w tym polu ludzi do tych najwyższych dostępnych na ten czas na Ziemi wibracji 😉

Eyva🌬️Dorota⛰️Gołach – terapeutka, joginka, szamanka.
Kiedyś byłam bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, nie kochałam siebie! Mój osobisty proces powrotu do siebie, moja droga ku odnalezieniu własnego szczęścia doprowadziła mnie do pracy z ludźmi. Dzięki szerokiemu doświadczeniu w różnych dziedzinach odkryłam swoje umiejętności pracy w polu świadomości, w polu energetycznym. Moje techniki pracy ewoluują non-stop wraz z moim wzrostem. Dzielę się z innymi praktycznymi sposobami na wzniesienie się do poziomu funkcjonowania, gdzie żyjesz będąc swoją pełnią. Wieloletnia praktyka i uczenie jogi, pozwala mi na głębsze odczuwanie procesów zachodzących w ciele drugiej osoby. Praca z roślinami mocy pomogła przypomnieć sobie dar z jakim tu przyszłam – dźwięk , głos, śpiew w języku światła. Moją pasją jest wspieranie innych w odnajdywaniu ich własnej pełni, szczęścia, miłości i radości płynącej z życia. Na co dzień jestem mamą, uczę jogi, prowadzę terapię czaszkowo-krzyżową, sesje transformujące oraz warsztaty rozwoju świadomości.Asioha🌊Asia🔥Macała –
terapeutka-przewodnik duchowy, szkoleniowiec rozwoju osobistego i komunikacji międzyludzkich, autorka masażu terapeutycznego „Asioha”, mistrz bioenergoterapii,
W swojej pracy zajmuję się przede wszystkim wspieraniem i pomaganiem ludziom, którzy zgubili siebie, którzy zapomnieli lub wyparli kim prawdziwie są.
Poprzez informację z kanału energetycznego Źródła Wszystkiego daję ludziom możliwość zrozumienia, usłyszenia i zaakceptowania samych siebie, by mogli świadomie przyjrzeć się swojemu dotychczasowemu życiu i wprowadzić potrzebne w sobie zmiany.
Życie w zgodzie ze sobą z poszanowaniem innych jest celem, do którego prowadzi długofalowy proces przemian, samoświadomości i kreowania własnej rzeczywistości. Każdy z nas może ten cel osiągnąć, wystarczy chcieć i być zdecydowanym, na niełatwą pracę ze sobą, gdyż najczęściej na końcu tej drogi uświadamiamy sobie, że sami dla siebie byliśmy największymi wrogami.
Prywatnie szczęśliwa 40-latka, kobieta, partnerka, mama dwójki nastolatków.

Koszt warsztatu:
1400 zł – w cenie warsztatu wliczone są już koszty noclegów i całodniowego wyżywienia.
Pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami w nowo otwartej przestrzeni.

Miejsce warsztatu:
Osada Shalima Yoga&Spa
Czarnożyły 251 A , 98-310 Czarnożyły

Osoby zdecydowane uczestnictwem w warsztacie proszone są o wpłatę zaliczki w wysokości 400 zł do na konto : Dorota Golach ing Bank
05 1050 1520 1000 0092 3147 4926
w tytule wpisując „Synchronizacja”
Liczba miejsc ograniczona.

Kontakt :

* Dorota Gołach 608088898, dorotagolach@gmail.com

* Asia Macała 504 087 220,
gebo11@wp.pl

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply