0
Uncategorized

Życie w sieci AI (internet) czy w naturalnej sieci życia ?

Kiedy jakiś cza temu, czytałam bieżące  linie czasowe ludzkości ukazywały mi się przeróżne informacje. Pewne rzeczy zostawiłam dla siebie. Ale dziś postanowiłam je częściowo ujawnić. 

Jest to coś, co mi się objawiło z dużą jasnością. Nie mniej jest to w obrębie doświadczania dualności czyli 4D.  Z wyższych poziomów jasne jest, że wchodzimy w pole jedności, więc to stare i oparte o manipulacje i oddzielenie wypływa na wierzch, a ostatecznie się rozsypie i powróci do punktu 0. 

Zatem dzielę się jedynie, tym co mnie się objawiło i zapraszam do przyjrzenia się temu we własnym zakresie.

Wiele osób ze środowisk alternatywnych  trąbi o szczepieniach, chipach itd, 5G.

Ja chciałabym zwrócić uwagę na niesamowity postęp technologii, który odbył się w ostatnich dziesięcioleciach. Nasze ludzkie życie, często praca, komunikacja odbywa się przez sieć, nawet medytacje !

Wraz z wybuchem pandemii, kiedy większość ludzi siedzi pozamykana w domach, korzystamy z sieci na większą skalę niż wcześniej, internet, media telefony stały się oknem na świat.

Przeniesienie kontaktów miedzy-ludzkich w sieć trwało już jakiś czas. Kiedy sobie przypomnicie czasy szkolne, to pamiętacie, że w toaletach na ścianach , ławkach, murach można było znaleść napisy szkalujące innych, teraz młodzież to robi na łamach fb i innych portali społecznościowych o których wiem prawie nic, tyle co opowiedzą rodzice nastolatków. Młodzież, dzieci patrzące w ekrany telefonów, pomimo tego, że siedzą obok siebie nadają przez sieć zamiast patrzyć sobie w oczy. Obserwowałam te zjawiska społeczne już kilka lat. I jasno pokazywało mi się jak daleko jako ludzkość odbiegliśmy od naturalnych kontaktów i naturalnej wymiany energii i informacji między sobą.

Owszem internet dał dużo dobrego, mamy ze sobą kontakt, zwiększyła się szybkość przepływu informacji, dostęp do informacji etc…. Ale prawda jest taka, że używamy do tego technologii która jest sztuczna, nie organiczna, czy ktoś się zastanawiał nad tym jak bardzo rozwinęlibyśmy zdolności telepatii, teleportacji i innych naturalnie danych nam w tym ciele zdolności i umiejętności, gdyby nie takie nowinki jak telefon, komputer i sieć?

Pokazało mi się, że prawdziwym problem nie są szczepionki i chipy… tylko sama sieć. Dano nam technologię do użytku, od której się uzależniliśmy. I teraz kiedy ludzkość siedzi zamknięta w domach, sieć daje poczucie wolności. Jednak internet, sieci telefonii komórkowej, satelity, to wszystko produkuje ogromne pola elektromagnetyczne, które nie są naturalne, i zdecydowanie nie służą naszym fizycznym ciałom. Wyprodukowano, masę filmów miedzy innymi o epidemiach, i końcu gatunku ludzkiego, wiele o wojnach, znacznie mniej mamy filmów, które są pozytywne i otwierają świadomość na jedność. Filmy to po części programowanie świadomości oglądającego, po części generowanie emocji, po części kreacja- wyprowadzanie świadomości i energii oglądającego w stronę danej kreacji(scenariusza filmu) . JEśli wiemy na czym polega kreacja, to wiemy już w tym momencie wszystko….

Jeśli sobie przypomnisz czas w naszym kraju 20-30 lat temu, to zobaczysz, że ludzie byli bardziej otwarci , pomagali sobie, spotykali się ze sobą, telefon stacjonarny dzwonił może 2 razy na dzień. Żyliśmy bardziej w tu i teraz doświadczając ludzi i świata wokół. Rozwój telefonii komórkowej spowodował, że mniej czasu spędzamy w tu i teraz , w realnych prawdziwych relacjach face to face. Mój przyjaciel powiedział mi jakiś czas temu:” chcieli ludzi zachipować, nie dali się, to dali im komórki, chipy które noszą non-stop przy sobie”.

To prawda: telefon ma GPS można Cię namierzyć w każdej chwili, jeśli używasz google, i google maps, sieć ma informacje o tym gdzie najczęściej się poruszasz. Czasem zdarzało mi się korzystać z google maps w podróży, któregoś razu nie wyłączyłam namierzania GPS dla map. Nagle dostaje alert, wiadomość z google, w porze o której z reguły wracałam do domu na wieś, „do domu masz 19 min” , oczy mi wyszły na wierzch… Boty, które zbierają info o tym z jakich stron korzystasz, co Cię interesuje… i myk reklamy na fb już wyświetlają się specjalnie dla Ciebie, dostosowane do twoich zainteresowań….

Co jeszcze? Możesz płacić przez telefon, zbilżeniowo, mieć kontakt z bankiem, FB, internetem, możesz oglądać filmy, generalnie Twoja komóra rejestruje wszystko….. co robisz… nosisz ją ze sobą non-stop, robisz nią zdjęcia … nagrywasz filmy…. Są tacy ludzie, którzy na noc nie wyłączają…

Są badania na temat szkodliwości komórek i pól elektromagnetycznych, które wydzielają, i ich szkodliwości względem naszych szyszynek, fal mózgowych.

Cały układ nerwowy człowieka polega na wysyłaniu, przetwarzaniu impulsów elektrycznych….

Więc do czego zmierzam tym wywodem?

To, co dzieje się teraz jest kulminacją, działań które miały przenieść ludzkość w erę AI, sztucznej inteligencji…. Jest to Ostatni Etap…

Puki co mamy w miarę swobodny dostęp do informacji.

Ale:

  1. Media publiczne trąbią tylko o pademii, podsycając tylko strach….
  2. Poprzez media, radio, internet, przychodzą do nas informacje o zarządzeniach naszych rządów, nie trzeba wojska i policji, by zatrzymać ludzi w domach… wystarczy wiadomość wygenerowana przez media… kontrola poprzez media….
  3. Media alternatywne trąbią o szczepionkach, manipulacjach i chipach…. Info to jest swobodnie dostępne, dlaczego? Bo wśród już obudzonych ludzi to też generuje lęk…
  4. Coraz częściej trafiam na posty, i filmy które są blokowane na fb i przez różne portale, mój kanał po próbie zamieszczenia filmu który jasno mówi o sypaniu się systemu, wirusie, który jest przykrywką i innych rzeczach, został zblokowany do publikacji max 15 min.- powoli ogranicza się wolność słowa w sieci.
  5. Wciąż chcemy sieci, bo stała się dla nas platformą do wymiany informacji także tych duchowych, tylko tyle, że ta wymiana odbywa się w dużej mierze właśnie poprzez sieć. Więc jest też monitorowana i też zasila tę sieć, ponieważ odbywa się przez nią.

Pytanie: czy świata chcemy doświadczać przez internet i filmy? Już teraz w radiu zaprasza się do odwiedzania wirtualnego zoo, dzieci uczą się siedząc przed kompem kilka godzin… wiele osób zaczyna pracować przez sieć… zachęca się do zakupów przez sieć, do korzystania z kart płaniczych zamiast gotówki….można mnożyć…..

W prosty sposób zamknięto ludzi w domach, i przekonuje się o różnych koniecznościach, stopniowo ograniczając wolność… Sporo ludzi się temu poddało… 

Dziś trafiłam na artykuł w wyborczej o speed up i AI , facet tam opisuje, że będą wprowadzać nowe technologie, które staną się odpowiedzią na to co się zadziało i zadziewa w związku z pandemią… warto przeczytać…

Trafiłam też na info o monitoringu satelitarnym wprowadzanym w PL w zakresie monitorowania susz… o tym też w mediach nie mówią… co jeszcze będą monitorować? Niech każdy sobie sam odpowie….

Piszę o tym, by zwrócić uwagę na fakt, że ludzkość uzależniła się od technologii i sieci, która jest dla niej fizycznie nie zdrowa i nie naturalna. By zwrócić uwagę na to co już się zadziewa, pod płaszczykiem wirusa…

I to jest największa manipulacja ludzkością…. 

Tak jak już wcześniej pisałam, ten system padnie, bo Ziemia wibruje polem jedności, a to wszystko o czym wyżej pisałam to tylko kolejna próba utrzymania gatunku ludzkiego w odcięciu od tego pola.

W moim odczuciu żaden plan kontroli czy manipulacji nie wyjdzie, choć będziemy świadkami wielu prób….

Piszę tu o tym, by każdy sam zrobił sobie retrospekcję i sprawdził to na własnej skórze.

Ile czasu spędzasz z nosem w telefonie, komputerze, telewizorze? A ile bez, w naturze, czy choćby patrząc w oczy bliskiej osobie, robiąc co lubisz ?

I bądź ze sobą totalnie szczery…

Ja zrobiłam sobie bardzo krótką przerwę od sieci 3 dni zaledwie. Jak się okazało nie było to wcale takie proste jak mi się zdawało. Kiedy wszystko wyłączyłam to oczywiście byłam ciekawa, czy przyszły nowe maile, albo wiadomości od przyjaciół….

Pierwszego dnia jeszcze czytałam maile. Telefon miałam włączony, ale wyłączyłam FB i messengera, starałam się nie patrzeć w sms…

Dnia drugiego musiałam wysłać maile dotyczące warsztatów online, odpaliłam komputer  i bardzo kusiło mnie, by wejść dalej w internet. Postanowiłam całkowicie wszystko powyłączać, także telefon. Ulga powiem szczerze ogromna…

Po pierwsze świat nie zawalił się bo tel był wyłączony, a klienci poczekali dwa dni na moje odpowiedzi, po drugie głęboki spokój wewnątrz, cisza. Umysł się totalnie wycisza, brak myśli w sposób naturalny, bez wysiłku. Przyznam, że ten eksperyment pokazał mi, że pomimo dużej świadomości jaką mam i pomimo tego, że mało co oglądam to samo korzystanie z sieci zaburza moją homeostazę. Od tej pory staram się korzystać jeszcze mniej….

Zachęcam do zrobienia własnego eksperymentu: odetnij się od sieci, telefonu, internetu, telewizji , radia, i bądź po prostu bądź ! z bliskimi… z naturą….z samym sobą…  Zaobserwuj jak się czujesz bez sieci….

Pisałam  też dużo o aktywacjach naszych kodów DNA poprzez naszą planetę i słońce. By przejść tą genetyczną ewolucję razem z planetą trzeba więcej czasu spędzać w kontakcie naturalną siecią życia, z ludźmi, zwierzętami, w naturze, doświadczając żywiołów i słońca..

To nasz wybór, każdego z nas z osobna, co robimy w tej właśnie chwili. To jest nasza wolna wola.

Kiedy nasze DNA ewoluuje wraz z polem elektromagnetycznym naszej planety, wówczas nasze wibracje się podnoszą na tyle, że to co generowane przez sztuczne sieci muska się po naszym polu i ma na nie raczej znikomy wpływ. Odczujemy te fale i impulsy, ale nie mają one na nas wpływu.

Dlatego piszę o tym, by każdy sam sobie szczerze odpowiedział z którą siecią łączy się cześciej, i sam wybrał…

I nie uważam, by trzeba było całkowicie rezygnować z sieci, lecz korzystać z niej mądrze. 

CZAS sobie odpowiedzieć na pytanie, czy jako ludzkość chcemy przyjąć kolejne cuda technologii podane na tacy, czy też zwrócimy się jako ludzkość w stronę naturalnej sieci organicznej Wszechświata oraz Ziemi, i zaczniemy odkrywać pełen potencjał i możliwości ludzkiego mózgu, który na ten moment jest wykorzystywany zaledwie w kilku procentach, także potencjał naszych pól elektromagnetycznych, naszych ciał …..

Przytulam z całego serca <3

Dorota Ewa Golach

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply