0
Uncategorized

Jak zmieniać linie czasowe – Świadoma Kreacja – Online- 23 Maja

Witaj!

Zapraszam Cię na warsztat online. Podczas którego omówimy czym są linie czasowe i jak wskakiwać na wyżej wibrujące. Omówimy temat świadomej kreacji i na czym to wszystko polega….

To spotkanie dedykuje wszystkim tym, osobom które czują że czas na zmiany. Wszystkim tym, którzy chcą nieco innego życia, pełnego miłości i obfitości….

To warsztat, który krok po kroku przeprowadzi Cię przez meandry kreacji, dowiesz się jak kreujemy, na czym polega ta kwantowa kreacja rzeczywistości.

Będzie to też szansa by pozbyć się swoich ograniczeń w kreacji, by zrozumieć, poczuć, i zacząć manifestację z nowego poziomu.

Skupimy się na uwolnieniu wzorców mentalnych, przekonań , wzorców emocjonalnych, które trzymają Cię w starym świecie…

Dowiesz się czym są linie czasowe i jak się po nich poruszać.

Nie będę się rozpisywać…. Jeśli czujesz, że to czas na zmiany a nie wiesz jak się za nie zabrać zapraszam Cię na ten warsztat!

Inwestycja 150 pln
Czas trwania min 3 -5 godziny, popłyniemy tyle ile trzeba….
Spotkamy się na platformie zoom.us
Czas trwania 10:00 – 15:00
Zakładam, że w tym czasie wyczerpiemy temat, nie mniej może to być nieco dłużej lub nieco krócej…

Tytuł przelewu: kreacja
Dorota Golach 88 1090 1359 0000 0001 0002 3729
Potwierdzenie przelewu proszę przesłać na dorotagolach@gmail.com

Warsztaty prowadzi:
Ewa🌬️Dorota⛰️Gołach – terapeutka, joginka, szamanka.
Kiedyś byłam bardzo nieszczęśliwym człowiekiem, nie kochałam siebie! Mój osobisty proces powrotu do siebie, moja droga ku odnalezieniu własnego szczęścia doprowadziła mnie do pracy z ludźmi. Dzięki szerokiemu doświadczeniu w różnych dziedzinach odkryłam swoje umiejętności pracy w polu świadomości, w polu energetycznym. Moje techniki pracy ewoluują non-stop wraz z moim wzrostem. Dzielę się z innymi praktycznymi sposobami na wzniesienie się do poziomu funkcjonowania, gdzie żyjesz będąc swoją pełnią. Wieloletnia praktyka i uczenie jogi, pozwala mi na głębsze odczuwanie procesów zachodzących w ciele drugiej osoby. Praca z roślinami mocy pomogła przypomnieć sobie dar z jakim tu przyszłam – dźwięk , głos, śpiew w języku światła. Moją pasją jest wspieranie innych w odnajdywaniu ich własnej pełni, szczęścia, miłości i radości płynącej z życia. Na co dzień jestem mamą, uczę jogi, prowadzę terapię czaszkowo-krzyżową, sesje transformujące oraz warsztaty rozwoju świadomości.

www.blissjoy.pl

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply