0
Uncategorized Warsztaty

Moc Przebudzonego Łona 22-25 Października

Zapraszam do wspólnej pracy nad otwarciem Twojego potencjału Twojej kobiecej Mocy. Dla mężczyzny miejscem mocy w ciele jest Hara obszar tuż pod pępkiem, dla kobiety to Macica. Tu skrywa się nasze połączenie ze wszystkim co jest, tu ma miejsce prawdziwa kreacja, siła, moc, wgląd, intuicja. Ale skrywa się też to, co kryjemy przed samymi sobą: traumy, lęki, ból, cierpienie, blokady we ekspresji siebie, życiowo, czy na poziomie seksualnym, brak akceptacji, zaufania do siebie czy mężczyzny lub kobiety. By wejść w przestrzeń obfitości jaką daje nam połączenie z Macicą, trzeba zmierzyć się ze swoim cieniem i go uwolnić.
Na spotkanie z Twoim łonem poprowadzą Cię dwie kobiety Joana Jordan i Dorota Ewa Gołach. Będziemy pracować na różnych poziomach. Poprzez pracę do wewnątrz, która ma na celu uwolnienie blokad w punktach Mocy w Łonie, poprzez rozmowę i pracę w kręgu, różne ceremonie i rytuały, które przyjdą do nas w trakcie spotkania.
Stworzymy intymną przestrzeń w, której może rozkwitnąć Twoja Kobiecość.
Będziemy uwalniać blokady i integrować energię męską i żeńską w sobie, co pozwoli na pełne doświadczenie siebie, na wielu poziomach także w relacjach, otworzysz się na intymność i głębokie bycie ze swoim partnerem na nowych poziomach.
To bardzo intymne spotkanie, podczas którego spotkasz się ze swoją kobiecością, z jej cieniami i jej światłem. Energia żeńska to energia seksualna, to puls życia, który przez tysiące lat był tłamszony, nie zrozumiały, oklejony etykietami: nieczystości, bólu, cierpienia i wieloma innymi. Ten puls życia, to puls kreacji, z którego rodzą się tylko dzieci ale całe światy i obfitość życia. Kiedy My Kobiety odkrywamy w sobie swoją moc, swoją czystość, swój własny puls życia i błogości, otoczenie wokół nas zaczyna rozkwitać. To spotkanie ma posłużyć przypomnieniu i przywróceniu naszego naturalnego kobiecego pulsu.
Przejdziemy przez uzdrawianie i otwieranie Świętych Bram skrytych w naszych Łonach
1 brama
Usta Yoni (obszar pomiędzy moszną a odbytem) – zaufanie
2 brama
punkt G- wdzięczność ( oziębłość, podejrzliwość, niewinność, zdolność odczuwania przyjemności)
3 brama
łechtaczka (agresywność, złość, wybuchowość, połączenie z mądrością Ziemi, zdolności parapsychiczne
4 brama
szyjka macicy ( spolaryzowana tożsamość, odczuwania silnej polarności pomiędzy cieniem a światłem- niegrzeczna dziewczynka/chłopiec, ciemna/jasna strona seksualności, integracja harmonijny balans, jedność, pokój, brak lęku)
5 brama
wejście do macicy (kolejne bramy dla mężczyzny znajdują się w macicy jego partnerki)- brak zaufania do męskiej i żeńskiej energii, brak kierunku czasem brak kreatywnej manifestacji, balans pomiędzy energią żeńską i męską, radość, pełna integracja – święta unia
6 brama
punkt zapłodnienia silne zainteresowanie światem materialnym, zyskiem zdobywaniem, łaska, lekkość, łatwość bycia, miłość, prawda
7 brama i Połączenie macicy z sercem
w punkcie zapłodnienia brama pomiędzy światami łączy z macicą wszechświata – najgłębiej skrywane tajemnice, niemożliwość poddania się, przejścia z poziomu „moja wola” do „Twoja wola” , bezczasowość, nieograniczoność, bycie w połączeniu z boską świadomością,
Program:
Czwartek
16-17 przyjazd
18 – kolacja
19:30 otwarcie kręgu i praca dla połączenia z Łonem oraz Mandala Macicy
Piątek
Wykład – Rozmowy w kręgu – dotyczące 4 pierwszych bram Łona
Śniadanie
Praca do wewnątrz nad uwolnieniem blokad 4 pierwszych bram
Posiłek
Ceremonie i aktywacje w rejonie 4 pierwszych Bram
Sobota
Wykład – Rozmowy w kręgu – dotyczące pozostałych 3 Bram Łona
Śniadanie
Praca do wewnątrz nad uwolnieniem blokad pozostałych 3 Bram Łona
Posiłek
Ceremonia Potrójnej Bogini i Błogosławieństwo Łona
Niedziela
Rozmowy w kręgu i zamknięcie kręgu
Śniadanie
Miejsce: Świątynia Dźwięku Andara na Kaszubach
Koszt udziału: 900 pln w tym nocleg, posiłki i warsztaty
Przedpłata: 350 pln płatna do 5 Października,
w tytule „Dar”
Dorota Golach 88 1090 1359 0000 0001 0002 3729
Zapisy: potwierdzenie przelewu prześlij na dorotagolach@gmail.com, 608088898,
Warsztaty prowadzą:
Dorota Ewa Golach
„Od wielu lat pracuję jako nauczyciel jogi i szamanka. Pod koniec 2014 roku doznałam przebudzenia macicy i rozpoczęłam intensywną podróż w kierunku integracji energii z jakimi pracowałam tak naprawdę całe życie. Zrozumiałam, że wiele moich doświadczeń ze sfery intymnej miało doprowadzić mnie do punktu w jakim jestem, bym poprzez uwolnienie własnych traum móc pomóc innym dokonać tego samego. Każdego dnia odrywam nieskończony potencjał płynący z Połączenia ze swoim Łonem i z radością dzielę się moimi odkryciami z innymi Kobietami.”
Joana Jordan
„Jestem MEDICINE WOMEN nazywam sie Joana Jordan towarzysze kobietom od wielu lat w ich przemianie ,stworzyłam razem z moim ukochanym Huzym miejsce mocy Świątynie Dźwięku Andara ,miejsce otulające pięknem i miłością, gdzie tysiące ludzi zrzuciło swoją starą skorupę i weszli w życie w lini swojej Duszy, jesteśmy w lesie i nad jeziorem na ziemi przodków, która jest bardzo hojna, nad jeziorem które jedna z szamanek Nowej Zelandi Leane Edwards odkryła ze ma kształt łona i przywiodła wody z innych miejsc mocy.
Zapraszam cie do aktywowania swojego miejsca mocy Joni jako swojego centrum kreacji i mocy i PONOWNYCH NARODZIN W WODACH PRAMATKI ,będę miała zaszczyt trzymać dla ciebie pole abyś Ty bezpiecznie przeszła przez ta AKTYWACJE po tysiącach lat odcięcia. Możesz się stać sama dla siebie swoja medycyną i z tego miejsca zasilać swojego ukochanego juz bez walki tylko w równości męskie i żeńskie.”

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply