0
Uncategorized

Jesienny Reset 14-17 Października

Zapraszam na wyjazd relaksacyjny nad morzem. Wyjazd jest skoncentrowany na praktykach relaksacyjnych poprzez praktykę jogi, medytacji, technik oddechowych. Joga i techniki oddechowe – pranayamy pozwalają na głębokie odprężenie ciała i układu nerwowego. Zdobędziesz praktyczną wiedzę z zakresu anatomii oddechu i jego wpływu na Twoje samopoczucie.

Porozmawiamy też o sposobach na wyciszenie rozbieganych myśli, które są kluczowe na generowania permanentnego stresu w ciele.

Będziemy także pracować z dźwiękiem mis tybetańskich, kryształowych i bębna. Dźwięki głęboko penetrują komórki ciała i przywracają naturalną homeostazę organizmu.

Do dyspozycji mamy dużą salę do jogi, strefę spa z saunami, bezpośrednie zejście na plażę, pokoje dwuosobowe. Gościć będziemy w ośrodku Neptuno w Dźwiżynie

Pobyt od czwartku do niedzieli. 

Program
Czwartek
Przyjazd do godziny 17:00
17:00 – zakwaterowanie
18:00 obiadokolacja
19:30 Przywitanie, omówienie programu i głęboka relaksacja 

Piątek
poranna praktyka jogi
śniadanie
zajęcia warsztatowe
wieczór- praktyki relaksacyjne 

Sobota
poranna praktyka jogi
śniadanie
zajęcia warsztatowe
wieczór- praktyki relaksacyjne 

Niedziela
poranna praktyka jogi
śniadanie
krąg pożegnalny

Neptuno Resort & Spa
ul. Wyzwolenia 25, 78-131 Dźwirzyno
www.neptuno.pl

Warsztaty prowadzi Dorota Ewa Gołach

Dorota Ewa Gołach- praktyk i nauczycielka jogi od 2008 roku. „Joga stała się dla mnie sposobem na życie. Codzienna praktyka pozwoliła mi odkryć siłę swojej woli i przepracować blokady ciała i umysłu. Dziś dzielę się swoim doświadczeniem z innymi osobami. A różnorodność ścieżek jogi, które poznałam, pozwala mi na dopasowanie odpowiedniej praktyki dla danej grupy czy osoby.” 

Ukończyła kursy jogi: 

Ashtanga Primary Series, Basia Lipska, Wrocław, „Immersion Level One – Teacher Training”, KR Teachings Espanola, New Mexico, USA , „Conscious Pregnancy Teacher Training”, KRI Teachings Espanola, New Mexico, USA , „Stress & Vitality teacher training”, KRI Teachings Espanola, New Mexico, USA , „Satyanada Yoga Studies I, II and III”, Satyanada Yoga Ashram Mangrove Creek, Australia 

Zapisy: dorotagolach@gmail.com, 608088898

Pobyt: 600 pln

Warsztaty: 600 pln 

Zaliczka: 600 pln, tytułem: dar

Przelew na konto: Dorota Golach 88 1090 1359 0000 0001 0002 3729

Termin zapisów do 1 Października !!!!!

You Might Also Like...

No Comments

    Leave a Reply