0

O Mnie

Moją pasją jest malowanie i praca z ciałem.

Z wykształcenia jestem etnologiem, z powołania uczyłam jogi, a dzięki czystemu połączeniu z wyższymi wymiarami łączę się z Istotami opiekuńczymi, Aniołami i przekazuję wiadomości od nich.

Przygoda z jogą zaczęła się od zajęć u Marii Stróżyk, już po drugich zajęciach wiedziałam, że będę uczyć jogi. Po roku praktyki zrobiłam kurs ashtangi jogi u Basi Lipskiej, a po kilku miesiącach poznałam Guru Sharatchandrę ze Srilanki.

Praktyka z nim pokazała mi, że technika to nie wszystko, dużo ważniejszy jest przepływ energii… I to on skierował mnie na tor kundalini jogi.
W kundalini jogę wpadłam jak śliwka w kompot… praktykowałam dużo i intensywnie, tak też uczyłam. A potem pojawiła się moja córeczka, i wszystko kompletnie się zmieniło, ja również…
 Po porodzie kundalini joga nie spełniała już moich oczekiwań, więc szukałam dalej. A poszukiwania doprowadziły mnie do Satyananda jogi. Dzięki doświadczeniu Satynanda Jogi, które w dużej mierze wypływa z Tantry, moje podejście i doświadczanie jogi stało się pełniejsze.

W wyniku moich kontaktów z energiami z wyższych wymiarów powstała strona internetowa www.polewidzenia.com, na której zamieszczałam co tydzień przekazy od nich. Niestety strona ta już nie funkcjonuje, dziś od czasu do czasu odbieram przekazy od Istot Anielskich i zamieszczam je na tej stronie. 

Praca channelingowa pobudza mnie do wciąż nowych poszukiwań i eksperymentów z zakresu po prostu bycia sobą.

Sesje Uzdrawiające

Zdolności do uzdrawiania objawiły się już w dzieciństwie – często masowałam swoją babcię – po każdym masażu jej bóle, dość mocne, znikały:), niemniej długo trwało zanim uwierzyłam we własne zdolności…. Sporo pracy ze sobą i bliskimi, różne kursy pogłębiające zrozumienie pracy z energią, ciałem i duchem….
Dziś w trakcie sesji łączę całe swoje doświadczenie, wiedzę, ale przede wszystkim intuicję i zdolność bycia czystym kanałem, poprzez który płynie energia……..
Także ze zdolności malarskich, i zamiłowania do tworzenia…. zrodziła się metoda pracy z intencją,, sercem i umysłem….. MAnifestation Flow Art….. Maluję, również obrazy na zamówienie z intencją dla danej osoby….

Podobnie z olejkami aromaterapeutycznymi, oraz biżuterią czakrową….. wszystkie moje wyroby, kreowane są w intencji, dlatego są unikalne i niepowtarzalne…….

Od grudnia 2014 zostałam inicjowana do pracy ze Świętą Seksualnością i Świętą Kobiecością, temat w pełni objawił w maju 2015, kiedy moje serce poczuło ogromne wołanie by dzielić się tą mądrością z innymi.

Dziś moją pasją jest dzielenie się moimi odkryciami z innymi ludźmi, podczas warsztatów czy sesji uzdrawiania….

Przebyte przeze mnie Kursy Jogi:
•    Ashtanga Primary Series, Basia Lipska, Wrocław
•    „Immersion Level One – Teacher Training”, KR Teachings Espanola, New Mexico, USA
•    „Conscious Pregnancy Teacher Training”, KRI Teachings Espanola, New Mexico, USA
•    „Stress & Vitality teacher training”, KRI  Teachings Espanola, New Mexico, USA
•    „Satyanada Yoga Studies I, II and III”, Satyanada Yoga Ashram Mangrove Creek, Australia

Pozostałe Kursy:

Shiatsu, Tui Na, Reiki stopień I i II, warsztaty Sat Nam Rasayan z Guru Devem, Vedic Art, matryca energetczna wd. Recharda Bartleta, Sacred Sexual Union Training Process with Anaiya Sophia