0

Przebudzenie Łona

Zapraszam do wspólnej pracy nad otwarciem Twojego potencjału Twojej kobiecej Mocy. Dla mężczyzny miejscem mocy w ciele jest Hara obszar tuż pod pępkiem, dla kobiety to Macica. Tu skrywa się nasze połączenie ze wszystkim co jest, tu ma miejsce prawdziwa kreacja, siła, moc, wgląd, intuicja. Ale skrywa się też to, co kryjemy przed samymi sobą: traumy, lęki, ból, cierpienie, blokady we ekspresji siebie, życiowo, czy na poziomie seksualnym, brak akceptacji, zaufania do siebie czy mężczyzny lub kobiety. By wejść w przestrzeń obfitości jaką daje nam połączenie z Macicą, trzeba zmierzyć się ze swoim cieniem i go uwolnić.
Program który oferuję, to ścieżka przez Twoją macicę i punkty mocy z nimi związane, a także te obszary naszego ciała, w których zapisują się i kumulują traumy, lęk , ból. Te zapisy i emocje, których czuć nie chcieliśmy manifestują się często w postaci chorób i różnych dolegliwości naszych organów seksualnych, i nie tylko ich, wielu problemów na poziomie relacji i doświadczania seksualności.
Będziemy uwalniać blokady i integrować energię męską i żeńską w sobie, co pozwoli na pełne doświadczenie siebie, na wielu poziomach także w relacjach, otworzysz się na intymność i głębokie bycie ze swoim partnerem na nowych poziomach.
Program rozpisany jest na 10 miesięcy, i jest całością nie można dołączyć w trakcie trwania już rozpoczętego cyklu. Podczas tego czasu będziemy pracować wspólnie na spotkaniach oraz w domu na odległość, po każdym spotkaniu otrzymasz ode mnie materiał mp3, czasem PDF dotyczący danego tematu pracy.
Oprócz tej pracy czasem będę zalecała wykonanie dodatkowych praktyk w zaciszu Twojego domu. To głęboki proces uzdrawiania na wielu poziomach, i niektóre praktyki mogą uwolnić sporo rzeczy, zawsze jestem do Twojej dyspozycji by wspomóc Cię na drodze do pełnego uwolnienia.
Tematy naszych spotkań:
Spotkanie 1
Połączenie z macicą , Mandala macicy, odcinanie od byłych partnerów
Spotkanie 2
 Praca z ciałem migdałowatym – uwalnianie głębokich blokad
Spotkanie 3
Jelito grube – Uwalnianie starych emocji, Nerki
Święte Bramy zlokalizowane są w naszych narządach rozrodczych, każda z nich otwiera na nową przestrzeń doświadczenia siebie, także na poziomie seksualnym, każda przechowuje wzorce i traumy także z podświadomości globalnej. Opisy bram poniżej są bardzo skąpe, bardziej poglądowe, będziemy zanurzać się głębiej w aspekty bram i blokad które tam tkwią by odkryć ich pełen potencjał
Spotkanie 4
 Pierwsza brama
Usta Yoni (obszar pomiędzy moszną a odbytem) – zaufanie
Spotkanie 5  
Druga brama
punkt G- wdzięczność ( oziębłość, podejrzliwość, niewinność, zdolność odczuwania przyjemności)
Spotkanie 6   
3 brama
łechtaczka (agresywność, złość, wybuchowość, połączenie z mądrością Ziemi, zdolności parapsychiczne
Spotkanie 7
4 brama
szyjka macicy ( spolaryzowana tożsamość, odczuwania silnej polarności pomiędzy cieniem a światłem- niegrzeczna dziewczynka/chłopiec, ciemna/jasna strona seksualności, integracja harmonijny balans, jedność, pokój, brak lęku)
Spotkanie 8   
5 brama
wejście do macicy (kolejne bramy dla mężczyzny znajdują się w macicy jego partnerki)- brak zaufania do męskiej i żeńskiej energii, brak kierunku czasem brak kreatywnej manifestacji, balans pomiędzy energią żeńską i męską, radość, pełna integracja – święta unia
Spotkanie 9
 6 brama
punkt zapłodnienia silne zainteresowanie światem materialnym, zyskiem zdobywaniem, łaska, lekkość, łatwość bycia, miłość, prawda
Spotkanie 10 
7 brama i Połączenie macicy z sercem
w punkcie zapłodnienia brama pomiędzy światami łączy z macicą wszechświata – najgłębiej skrywane tajemnice, niemożliwość poddania się, przejścia z poziomu „moja wola” do „Twoja wola” , bezczasowość, nieograniczoność, bycie w połączeniu z boską świadomością.

Kurs jest nagrany w formie wykładów oraz medytacji i praktyk do zrobienia w domu. W trakcie kursu możesz kontaktować się ze mną.

Cały program cały program 1000 PLN, pojedyncze moduły spotkań 130 pln.

zapisy: dorotagolach@gmail.com, 608088898

płatność przelewem: w tytule wpisz macica
nr konta: Dorota Golach 88 1090 1359 0000 0001 0002 3729