0

Sesje Poznań

To co robię to raczej przypominanie kim naprawdę jesteśmy, niż uzdrawianie. Pomagam odnaleźć wewnętrzny konflikt który kreuje obecną rzeczywistość. A to skutkuje na wielu płaszczyznach. Zaczynasz widzieć siebie jaśniej, czuć w pełni, doświadczać w pełni, i kreować swoje doświadczenie. Moim celem jest ofiarowanie odpowiednich narzędzi do pracy z samym sobą. Po to byś był samodzielny, niezależny na swojej własnej ścieżce do pełnego doświadczenia siebie. Dlaczego? Bo to jest proces, który toczy się w każdej chwili w Tobie, i kiedy na bieżąco będziesz uwalniać programy którymi nie jesteś, będzie Ci lekko, bez nagłych zwrotów akcji i dramatów życiowych.

Innymi słowy

  • Pomogę rozwiązać:
  • wentęrzne konflikty: emocjonalne , mentalne, duchowe
  • Uwolnić traumy z żyć obecnych i przeszłych
  • Ofiaruję Tobie proste narzędzia do pracy ze sobą, byś przejawiał coraz więcej siebie w tym ciele.
  • Pomogę tobie zrozumieć procesy które dzieją się w twoim ciele, umyśle i w emocjach.
  • Także w odnalezieniu twoich kluczowych programów do uwolnienia.
  • Pomogę uzdrowić problemy rodowe.
  • Wspomóc , wzmocnić Ciebie na wielu płaszczyznach.
  • Wspomóc regenerację i samouzdrawianie ciała fizycznego.

Czego nie robię ?

Nie czytam przyszłości, jest to dla mnie bez sensu, ponieważ kreujemy w każdej chwili swoją przyszłość. Zmiana toku myślenia, czucia, podjęta decyzja, zmienia wynik przyszłości. Tak więc nie czytam przyszłości, bo wierzę że kreujesz ją w każdej sekundzie, za to staram się rozwiązać problem w Tobie, który generuje to czego nie chcesz doświadczać.

Nie podejmę za Ciebie życiowej decyzji!

Nie odpowiem na pytanie jaki ruch, jaka decyzja w tym momencie będzie dla Ciebie najlepsza. Dlaczego ? Bo to twój wybór. Jestem od tego by pokazać Tobie różne ścieżki, czasem by je otworzyć, poprzez poszerzenie Twojego spektrum widzenia. Jestem od tego by stworzyć w Tobie przestrzeń byś sam tą decyzję podjął z głębin swojej duszy, serca, nie ego.

 

Żyję swoją prawdą, zawsze chciałam tak żyć. Ale bałam się tego co powiedzą inni. Bałam się oceny. Sama siebie również oceniałam, przeszłam długi i nie lekki proces powrotu do siebie i przejawiania siebie dokładnie taką ja jestem. Kiedy już sobie na  to pozwolisz, jest to naprawdę cudowne doświadczenie. Bardzo błogie i lekkie – doświadczanie życia.

I pomimo że mam ogromną wiedzę pochodzącą z różnych tradycji, opieram się w pracy z ludźmi na moim osobistym doświadczeniu, i zrozumieniu, uwolnieniu osobistych programów. Nie oznacza to, że pozbyłam się wszystkich, na ten moment wciąż pracuje sama ze sobą, wciąż wzrastam i przejawiam coraz więcej siebie.

Podaruje Tobie narzędzie które pozwoli Tobie utrzymanie najczystszej trajektorii twoich ruchów w tej materii. Podzielę się z Tobą moim sposobem dojścia do momentu doświadczania w którym znajduje się obecnie. Wciąż pojawiają się nowe 🙂  Pomogę Tobie odnaleźć się procesie transformacji w której jesteś. I chyba najważniejsze: sprawia mi ogromną radość kiedy widzę zmiany, transformacje i wzrost u moich klientów. Za swój sukces uważam moment kiedy klient już mnie nie potrzebuje.

 

By umówić się na sesję . dzwoń lub pisz 608088898

koszt 300 pln,

Czesanie aury -500 pln

sesje dzwiękowe 50 min – 150 pln

terapia czaszkowo-krzyżowa -200 pln