0

Sesje

Sesje uwalniające

To, co robię to, otwieranie przestrzeni, w której wspólnie pracujemy: ja, Matka Ziemią, Źródło, Istoty Opiekuńcze oraz osoba poszukująca zmiany…..
Jest to wspólny wysiłek…,ponieważ bez zgody, bez zaangażowania obu stron…. wysiłek „uzdrowiciela” jest daremny….. Odniesie skutek jedynie na krótką, chwilę……
Warto więc zadać sobie pytanie, czy jestem gotów na zmiany? Ale też na to by włożyć swój wkład w ich dokonywanie?

W swojej pracy łączę różne metody pracy z energią, praną.Praktykowałam Reiki, Sat Nam Rasayan, Dwupunkt – praca z polem wszechświata, channeling, masaże Shiatsu, Tui Na, aromaterapię, pracę z kryształami…. Te doświadczenia, zrodziły moją własną metodę pracy, którą dość trudno opisać, ponieważ dostosowuje się ona do osoby, z którą pracuję.Czasem używam kryształów, olejków aura-somy, czasem bębnów, lub mis, swojego głosu.

Jednak stałym elementem jest praca z energią. Wyczuwam blokady w przepływie energi ich powód. Jeśli jest to istotne dla uwolnienia, dokonania zmiany harmonizuję przepływ, często z pomocą osoby, z którą pracuję, czasem trzeba uwolnić energię, poprzez płacz, dźwięk, lub ruch, czasem poprzez rozmowę.
Sesje mogą być milczące, lub mówione…… potrzeby ciała i ducha bywają różne.Każdą sesję kończę synchronizacją Ciała fizycznego z wibracją Duszy.

Sesje są mocne i bardzo skuteczne ( o ile mamy pełną gotowość do zmian) Często po spotkaniu może zdarzyć się, że czujesz się bosko, jakby ktoś dodał Ci skrzydeł, a następnego dnia-powstaje chaos lub nasilają się dolegliwości, albo pojawiają się te zapomniane, lub też wychodzą emocje, które były tłumione.

Jest to proces oczyszczania. Zupełnie normalny. Zawsze jestem do dyspozycji i mogę wspomóc Ciebie na odległość.

Niekiedy wystarczy jedna sesja, czasem potrzeba ich kilka, dzieje się tak, ponieważ odkrywamy kolejne warstwy do zharmonizowania. Kilka sesji potrzeba również, kiedy blok energetyczny zamanifestował się w postaci fizycznej, np. jako choroba.

Co możesz zyskać?

ZDROWIE, RADOŚĆ, MIŁOŚĆ DO SIEBIE, MOŻESZ ODKRYĆ SWÓJ POTENCJAŁ, MOŻESZ ZMIENIĆ SWOJE ŻYCIE NA LEPSZE, BY MÓC CIESZYĆ SIĘ KAŻDĄ CHWILĄ

Koszt sesji: spotkanie 1,5 ha 300 pln,

Wyczesywanie aury: 500 pln

Przyjmuję: w Poznaniu
a także: w Gryficach oraz na odległość z każdego zakątka świata.

Opinie istot, które skorzystały z mojej pomocy:

 • „Miałam okazję być u Doroty, na kilku indywidualnych sesjach. Jestem pod wrażeniem jej zdolności, ale też zaangażowania.
  Chcę tu opowiedzieć o jednej z sesji, na której poruszyłyśmy ważny dla mnie wątek.
  ….
  Przez lata ogarniał mnie pewien lęk, z którym nie potrafiłam sobie dać rady. Sporo osób z mojego otoczenia, jak też tzw. „oświeconych” twierdziło, że wynika to z moich programów rodzinnych, społecznych itd. Starałam się na wszelkie sposoby zlikwidować ten lęk, ale niestety on nadal był we mnie, choć przechodziłam różne sesje wglądów, oczyszczeń itd.. Dopiero dzięki jednej wizycie u Doroty, odkryły się podłoża mojego lęku, który został zakodowany na poziomie złych doświadczeń z poprzednich wcielenia. W czasie długiej i intensywnej sesji udało się Dorocie oczyścić mnie z tych zapisów i wszelkich traum z tym związanych. Było to niesamowite doświadczenie, pełne emocji, ale też radości, poczułam się jak nowo narodzona. Od tamtego czasu lęk z tego zakresu zniknął. Jestem niesamowicie wdzięczna Dorocie za wsparcie i zaangażowanie.
  Polecam z całego serca.

  Karolina
 • „Efekty poczułam natychmiast po decyzji o poddaniu się Sesji, kiedy tylko Dorota zaczęła pracę, która przebiegała bardzo szybko. Natychmiast przyszło uczucie ulgi, relaksu. Po Sesji, jeszcze przez kilka dni byłam otoczona opieką i kontaktem z Dorotą, która z dbałością zaopiekowała się również stanem po Sesji, czyli podczas powrotu do naturalnego stanu, momentu kiedy energia całkowicie się zharmonizowała, pewnie u każdego jest indywidualna kwestia. Czułam, że jestem bezpieczna, w dobrych rękach. Doświadczyłam uzdrowienia na wielu poziomach jednocześnie, nawet w przestrzeniach, których nie brałam pod uwagę, więc przekroczyło to moje wyobrażenie o zakresie działania Sesji. Uregulowane zostały procesy życiowe związane z zaufaniem do siebie i otoczenia, samoakceptacji oraz pogłębienie kontaktu z poczuciem „ja”, czyli tego gdzie jest granica między tym co dzieje się we mnie a co odczuwam z zewnątrz. Nabrałam pewności wobec swoich uczuć i śmiało wyrażam pozycję wobec różnych spraw codziennych i niecodziennych. Jestem bardziej stanowcza wobec ludzi. Łatwiej mi komunikować emocje i akceptować je. Wzmocniła się u mnie asertywność i zaznaczanie granic, co poszerzyło przestrzeń w której się realizuję.
  Dużym odkryciem jest fakt, że po Sesji z łagodnością wchodzę w las podczas nocy czy pory kiedy Światło słoneczne zachodzi, a przedtem było to dla mnie wyzwanie. Teraz chętnie i śmiało chadzam na spacery w czasie wieczorowej pory i szukam okazji żeby znaleźć się w lesie kiedy jest ciemno. Sprawia mi przyjemność, że czuję się bezpieczna w przyrodzie bez względu na porę dnia czy nocy. Osobiście uważam, że jest to związane z oswojeniem cienia, a także głębokiego zaufania do sposobu w jaki natura przejawia zjawiska i poprzez, które Uniwersum się komunikuje, także za pomocą cienia. Sesja zharmonizowała moje ciało emocjonalne na wielu poziomach. Wyregulowała wibrację energii seksualnej i korzenia. Na poziomie serca doświadczyłam przywrócenia Miłości. Kontakt z Dorotą bardzo wzbogacił moje życie o poczucie zaufania do ludzi i do świata, a tym samym do samej siebie. Do tej pory czuję ogromną wdzięczność za udzieloną pomoc.”

  Z Miłością Alex